Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » III. világháború?

III. világháború?

Figyelt kérdés

Létszi ne nézetek hülyének!

Nagyon félek hogy idén novemberben kitör a Világháború!

Nostredámus jóslatát olvastam és azóta nem hagy nyugodni ez a gondolat!

Van itt valaki aki esetleg a jövőbe lát, vagy meg álmodik dolgokat és látott ezzel kapcsolatban valamit???


2010. szept. 1. 09:20
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
92%
2000ben is volt egy világvége, most novemberben is lesz egy, meg 2012ben is lesz egy világvége. sűrű a program.
2010. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
60%
Jó vicc, hogy a közemberek sodródnak az árral, de ha atomról beszélünk, az nem áll meg az országhatárokon.
2010. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
62%

Nostradamus jóslatát felejtsd el,meg a Vanga mamáét is!!Egyszerűen olyan sületlenségeket hordanak össze hogy az már fáj!!!

Tény,hogy Irán és Izrael konfliktusban áll egymással,de bizzunk benne hogy ebből nem tör ki a közeljövőben egy háború!Amúgy az a vicc,hogy pl. Izraelben a tengerparton vigan megvannak zsidó és palesztin emberek egymás mellett..,és ők sem akarnak háborúzni,itt a felsővezetők,politikusok csatároznak egymással és az Ő agymenésük,hogy pusztitsuk el a másikat!

2010. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2010. szept. 1. 11:07
 15/57 anonim ***** válasza:
95%
en aszthittem csak 2012 ben halunk meg XD
2010. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
73%
már rég elkezdődött, ne atomtámadásra gondoljatok!
2010. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

Azért nem kell eltúlozni a dolgokat.

Bármilyen hihetlen is egy háborúnak nem a népesség kiirtása a célja. Még ha lenne is háború valószínüleg nem annyiból állna, h szét nuke-olják az egész bolygót 2 óra alatt. Biztosan használnának atomfegyvereket is, de nem hiszem, hogy ennyire drasztikus módon.

2010. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim válasza:
59%

Én is a 2012-es világvégétől jobban nem tudom miért.


Szerintem nem lesz III. világháború(most), ahogy az egész világot tönke tevő atomcsapás sem.

2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Ámen! úgy legyen kedves utolsó!
2010. szept. 1. 13:11
 20/57 A kérdező kommentje:

Én meg a 2012- től annyira már nem félek! Volt itt az a maja nagykövet és mondta rosszul értelmezték a maja naptárat nem lesz világvége csak pólus váltás.

Mondjuk ettől meg azért fo..k mert mondta ez a Maja nagykövet hogy egy kis időre az egész föld el fog sötétülni! Na akkor félni fogok rendesen :D

2010. szept. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!