Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » III. világháború?

III. világháború?

Figyelt kérdés

Létszi ne nézetek hülyének!

Nagyon félek hogy idén novemberben kitör a Világháború!

Nostredámus jóslatát olvastam és azóta nem hagy nyugodni ez a gondolat!

Van itt valaki aki esetleg a jövőbe lát, vagy meg álmodik dolgokat és látott ezzel kapcsolatban valamit???


2010. szept. 1. 09:20
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

engem is sokáig érdeket ez a téma, meg minden hasonló

de hogy most kifog törni a 3.-ik vh azt teljességgel kizártnak tartom, hiszen annak komoly előzményei lennének nem holmi jóslatok és pár gyakorikérdéses aki azt állítja, hogy igaz

2010. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Nostradamus nem jósolt meg semmit. Az összes állítólagos jóslata "javított kiadás".

Ne bízzatok a jóslatokban, mert a jövő könnyen megváltoztatható.

2010. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 13:55 minek válaszolsz ha nem a kérdéssel kapcsolatban van mondandód? Azért mert éppen ebben hiszek nem jelenti azt, hogy az élet más területén nem vagyok értelmes. A kommented ráadásul nem csak felém irányulóan bántó hanem a kedves válaszolóra is akik rendesen tudtak válaszolni.

Ezért ha megkérhetlek ne kommiz többet ide bár szíved jogod de felesleges idő pocsékolás. Ne fáraszd az újaidat feleslegesen. Nem kell velem és az "örültségeimmel" egyetérteni, de ilyen megjegyzések tök feleslegesek.

2010. szept. 1. 14:40
 24/57 anonim ***** válasza:

13:41-es vagyok

amúgy ha nem szemétség hogy vissza kérdezek, de kérdező te mit gondolsz erről??

hiszel benne, vagy mi a saját véleményed?

2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Igazság szerint már szerintem vannak sajnos előzmények pl: Irak- Irán, Olaj válság, gazdasági válság stb...

De nektek legyen igazatok és ne legyen se világháború se 2012- ben világ vége.

Velem az a baj, hogy mindent és mindenben hiszek.Pl kiskorom óta hiszek Istenben de nem hiszem hogy Ádám meg Évával kezdődött minden hisz ott van Samu a Vértesszőlősi előember, hiszek ezek mellett az ezotériába, a boszorkányságba pedig ugye akkor elméletileg az ördöggel paktálok le, hiszek a földönkívüliekbe is! Szóval velem ez a nagy baj mindenre fogékony vagyok és mindenbe hiszek hisz semmit nem tudok biztosra kizárni! :/

:) A páromat kiakasztom ezekkel mert ö aztán nem hisz semmiben :)

2010. szept. 1. 16:03
 26/57 anonim ***** válasza:

hány éves vagy??

Bocsi nem sértés de én 12-13-ra tippeltem, de most írtad hogy "párom"

amúgy nem kell mindent elhinni, ne félj még nem kell pakolnod és a föld alá költöznöd - hisz ott is megtalálnak-

viccen kívül, ha nem gondolsz erre, akkor nem fog nyomasztani

ez nyilván valóan hülyeség

ne foglalkozz vele

2 hónap alatt nem lesz vh, ennek több idő kéne

gondolj bele az első vagy második vh-ba

az se jóslatokra épült és az emberek már azóta tanultak valamit

2010. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Hát egy jó pár évvel öregebb vagyok de már nem merem megmondani mert ha 12-13-ra tippeltél akkor biztosan a kommentjeim miatt, mert való színű nem túl színvonalasan válaszoltam bár szerintem nem a válaszaim színvonalon aluli hanem maga a kérdésem :/
2010. szept. 1. 16:25
 28/57 anonim válasza:

Nem a fogalmazásoddal van baj, hanem a szóhasználatoddal. :) Az utolsó hozzászólásodban szinte nincs is vessző, így jobban kell figyelni az olvasónak, és "hiszek valamibeN, pl. boszorkányságbaN".


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: sokan felhozták Irán-Irak egymáshoz való viszonyát, de szerintem érdemes odafigyelni Észak- és Dél-Koreára is. Az utóbbi hónapban ők sincsenek felhőtlen viszonyban, így ha világháború nem is lesz, de elképzelhető, hogy a két ország összeakaszkodik; ha így haladnak, akár már novemberben. De mint írtam, nem hinném, hogy ebből világháború lesz.


Persze Magyarország vakbuzgón majd ott is megjelenik, ott is elveszítünk néhány katonát... de nem baj, lesznek hősi halottaink. Bocsánat a kifakadásért, de valahogy nem térek napirendre a fölött, miért kell nekünk az USA és a "nyugat" fenekét nyalva milliárdokat költeni, hogy békefenntartót játszunk egy olyan országban, ahol semmi keresnivalónk. Mi úgysem kapunk abból az olajból, amiért ott valójában megy a harc.

2010. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van a helyesírásom nagyon rossz! Mindig is rossz volt pedig én próbálok oda figyelni, de látod nem nagyon sikerül :(

A fogalmazásom is pocsék, pedig rengeteget olvasok.

Na mindegy! ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL EZEK MIATT!


A másik dologban is teljesen igazad van, engem is rettenetesen idegesít az a seggnyalás ami folyik.

2010. szept. 1. 19:28
 30/57 anonim ***** válasza:

"Irán-Irak"


Irán-Izrael..,nem mind1!!Kérdező,Te meg ne légy betojva!!Mikor elöszörre olvastam Nostradamus jóslatát,pár napig hatása alatt voltam bevallom,de aztán már el is felejtettem,és reális esélyt nem látok rá hogy egy harmadik világháború,most novemberben kitörjön!Annak lennének előzményei,ami nincs,szóval nyugi!!;) Meg olyanokat jósolgat Nostradamus hogy 2016-ra csaknem egész európa kihal,és a muszlim lesz a fő irányzat a vallásban...-.-" Sztem valami bóditó szer hatása alatt irhatott ekkora ökörséget,mert ezt ép ésszel nem lehet felfogni hogy ez bekövetkezhetne!

2010. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!