Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Amit a jós mond, az tutifix,...

Amit a jós mond, az tutifix, hogy beteljesül, vagy azáltal, hogy elmondja nekem a jövőt, ezzel új információt adva a jövőre, megváltozhat minden?

Figyelt kérdés
Pl. megmondja, hogy holnapután elüt egy autó, ezért direkt nem megyek ki aznap az utcára. Akkor mi lesz?

#jövő #jóslás #balsors #megmódosítás
2021. okt. 14. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Amit a jós mond az max azért szokott beteljesülni mert olyat mond ami nagy valószínűséggel meg történik az emberekkel úgy általában
2021. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy gondolom, hogy a jós a lehetséges jövőt vázolja fel, nem kőbe vésett dolgok ezek. Dönthetsz máshogy a jós(lás) hatására, akkor automatikusan átíródik a jövő, megváltozik a forgatókönyv.
2021. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a legtöbb jós csaló, így ami valóra válik, az önbeteljesítő jóslat hatása.

Sőt, én asztrológiával is jártam így... :/

2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as: a legtöbb tényleg csaló. Vannak hozzáértők, de nagyon kevesen. Egyszer elmentem egyhez, csak úgy szórakozásképpen. Hát ledöbbentem. Olyan dolgokat mondott a múltamból, amiket senkinek, egyáltalán senkinek nem mondtam el.
2021. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

4-es: Az tök jó, én is kb. így "teszteltem", akinél voltam egyszer. De észrevettem, hogy ő nem magától mond dolgokat, hanem csak a belőlem kiszedett információ morzsákat fűzi tovább.

És neked az is valósnak bizonyult, amit a jövőről mondott?

2021. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam távlati dolgokat mondott, így ezeket még nem tudom, hogy be fognak-e jönni. De próbálok nem gondolni rá, kizárni. Hacsak nincs valami ultranagy gáz az ember életében, érdemes hanyagolni az ilyeneket.
2021. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
103 %-ra beteljesül, ha mindent úgy csinálsz, hogy az legyen az eredmény, amit a jós mond.
2021. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szórakozásból vetettem tarotot ilyen neten elérhető programokkal és az a durva, hogy nagyvonalakban mindig látszódott egy kép, amit mutattak és sokszor abszolút igazolták az események, de iszonyú gyorsan meg is tudtak változni.

Pl. sorozatban jött ki az, hogy hamarosan nagyon boldog és szerelmes leszel. Én épp próbáltam kilábalni egy 1,5 évvel korábbi nagy szerelmi csalódásból és nyitottam valaki más felé és sorra jöttek ezek a kártyák arról, hogy milyen boldog és szerelmes leszek. Nagyon szimpatikus volt az illető a számomra, minden észérv mellette szólt, de nem éreztem szerelmet, viszont a kártyák annyira megerősítették, hogy nagyon szerelmes és boldog leszek, hogy egy idő után már én is kezdtem elhinni. Aztán volt egy-két megvilágosodott pillanatom, amikor belém vágott az illető, akit tényleg szerettem és azt éreztem, ki kéne tépnem a szívemet a helyéről. A lényeg, hogy egyre boldogtalanabb kezdtem lenni és egyre több színészkedéssel járt nálam ez az új kapcsolat. Aztán a legváratlanabb pillanatban felbukkant az illető, akibe szerelmes voltam és utánam nyúlt, én meg belerepültem a karjába. Olyan eszeveszetten boldog és szerelmes voltam, hogy azt nem lehet elmondani. Mintha a kártyák megmondták volna előre, csak én azt hittem, arra a másikra vonatkoznak. De ez is olyan, hogy kb. 10 perc igazi boldogság jutott nekem, aztán minden sokkal rosszabb lett, jött a szokásos zuhanás és a boldogtalanság. Mintha a kártyák láttak volna egy pillanatot közeledni, ami valóban úgy is lett, de azt már nem tudták megmutatni, hogy ez nem állandó, nem tartós, hogy millió egyéb erő avatkozik közbe. Más területen is jártam így. Néha tényleg azt érzem, nem hibáztak a kártyák, csak a jövő képlékeny és változásban van.

2021. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!