Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik ez a lézeres szemszín...

Daniellabalint kérdése:

Létezik ez a lézeres szemszín megváltoztató műtét Információkat kérnék szépen segítségként Magyarorszagon is van, ára, hol csinálják meg?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi természet vagyok és láttam a neten erről bejegyzést, de mind három évvel ezelőtti és ezen az oldalon is régi posztok szólnak erről... ha esetleg egy orvos vagy valaki aki jártas ebben tudna tájékoztatni, megköszönném... (kis előadás témának szeretném)

2016. júl. 22. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
Szerintem ehhez a beavatkozáshoz veszélyesen hülyének kell lenni. Ok nélkül belepiszkálni a szemedbe ráadásul lézerrel... Egy apró hiba és ugrott a látásod.
2016. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Egy apró hiba és ugrott a látásod."

Na azért ott apró hibánál sokkal több kell, különben nem lenne legális. Mint ahogyan a lézeres látásjavító műtétek is.


Az más téma, hogy ugyanolyan meggondolást igényel, mint a tetoválás (és azt sem gondolják meg az emberek feltétlenül felelősen).

Egy életre szól, lehetnek esetleg káros mellékhatásai (súlyos gyulladás veszélye még az orvosi, gyógyító célú lézeres beavatkozásoknál is fennáll) és ha megbánod, sincs visszaút.

2016. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez kamu. Ennyi erővel a tetováláshoz sem kellene festék.

Ha valaki jelentkezik akinek megváltoztatták a szeme színét lézerrel, azt megkövetem!

2016. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, nem vagyok ilyen buta senki ne higgye.:) Mint fönt írtam is iskolai témához érdekelnek a részletek:)
2016. júl. 23. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!