Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hisztek a jóslásban?...

Mennyire hisztek a jóslásban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Két alkalommal voltam egy neves jósnőnél, nem írok nevet sem várost, nem a rosszhír keltése a célom. A jósnőnél híres celebek is megfordultak több alkalommal, Tv-ben szerepelt a hölgy, több műsorban fellépett, ezért is választottam őt. Az első alkalommal 2018 februárjában voltam, a második alkalom pedig most volt augusztusban. A két alkalom között eltelt 3.5 év, szerintem az nem kevés idő már. Sajnos azt veszem észre, hogy semmi sem jön be, amit jósolt, pedig nagyon jókat mondott. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ez nem szentírás. Kinek mennyire jöttek be a jósolt dolgok, ki mennyire hisz a jóslásban? Kit milyen kellemes és kellemetlen élmény ért?
2021. nov. 4. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek.
2021. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
A lottóra szokták mondani, hogy a buták adója, akkor a jóslásra elszórt pénz igazán nem tudom mi lehet :).
2021. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laylah ***** válasza:
76%
Olyanhoz nem mennék, aki tévében mutogatta magát, mert az biztos, hogy semmit nem tud.
2021. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen megnéztem egy asztroshowt vagy mit. Olyan feladat volt, hogy akinek a születési évéből bla.. bla...bla az a lényeg, hogy azt mondta 6 lesz az eredmény. Kiszámoltam az enyémmel 6 lett nem telefonáltam hanem kiszámoltam még pár számmal és mindegyiknél 6 lett az eredmény.

Na ennyit arról, hogy a tűz fesztiválon eljön értem egy Ázsia és tanítani fog. A jóslás csak egy nagy csalás.

2021. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó a dogám mert fáradt vok tanulni, és ez így lesz.
2021. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiszek abban, hogy téleg vannak olyanok akik talán lássák a jövőt, vagy tudnak valamit, de ami a tvben látunk azok boztosan kamuk
2021. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled. A "jósnő" csak lenyúlja a pénzedet. Azt mondja amit hallani akarsz mert a jövőt nem tudja megmondani.
2021. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manócska1 ***** válasza:
48%
gyerekkoromban élt egy jósnő aki halottakkal tudott kommunikálni. ő igazat mondott eltávozott szeretteimről anyuméknak. híres volt,sajnos már régen meghalt.. itt neten szoktam ingyen kérdéseket feltenni. de ha háropm helyen kérdezem ugyanazt,3 féle választ kapok. szóval,hát na..
2021. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!