Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rontás lenne rajtam/rajtunk?

Rontás lenne rajtam/rajtunk?

Figyelt kérdés
Megvettünk a férjemmel egy házat kb 2 éve. De semerre sem haladtunk vele. Mindig falakba ütközünk. Mindig minden gond van vele. Egyértelmű hogy nem egyszerű az újítás. De ezt úgy gondolom sok. Nagyon sok. És azért is jutott eszembe ez a kérdés. A napokban olvastam erről egy cikket. Kb rosszabb állapotban van most s ház mint mikor megvettük de rengeteg pénzt bele tettünk már... semmi nem jön össze úgy érzem. Lehet sokan furán olvassák majd ezt. De tényleg..ami csak velünk szembe jött. Egy sima ablakcsere nem jött össze.. a környéken sok olyan ember van aki kiátkozna a másikból mindent IS .Sok az irigy sok a kétszínű ember. Akik azt nézik kinek mije van de arra senki nem gondolt hogy azért ki mit tett...
2021. nov. 10. 12:16
 1/4 Grimfox ***** válasza:
83%
A rosszindulat, és a rossz szó nem elég, hogy megátkozzanak valakit. Az átok ennél komolyabb, és nehezebb kivitelezni. Egy random szomszéd, vagy utcabéli nem fog ilyet tenni-még ha örülne is, ha balsorsod lenne, mert egyszerűen nem képes rá. Ugyanakkor ha te elhiszed, hogy meg vagy átkozva, a saját hited, meggyőződésed szerencsétlenné tesz téged. Amit elmondtál, az inkább olyan, mint amikor valaki árral szemben úsziki. Amikor valaki olyasmit csinál, amit nem kellene. Megteheti, saját döntése, de nehéz lesz.
2021. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy valóban működő átok összehozásához kevés egy-két nagyszájú szomszéd. Alapisan képzett szakember, és komoly, súlyos indulatok kellenek hozzá. Nem hinném hogy el lennétek átkozva.


Az épitőipar Magyarországon nagyon leromlott az utóbbi pár évben. A jó szakemberek elmentek nyugatra dolgozni, aki maradt azt leköti a sok új beruházás (a CSOK nagyon megdobta az építesi kedvet) az építőanyagok megdrágultak (ugyancsak a CSOK miatt).


Kevés pénzért csak a kontárok, a csalók érhetőek el, és a silány hibás építőipari termékek. Én ugy gondolom ti ennek az áldozatai vagytok.

2021. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. nov. 26. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Rajtam is rontás volt , hasonló dolgokkal kapcsolatban.

Én már leszedettem és érzem is a hatását.

2021. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!