Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy van itt valaki...

Lehet hogy van itt valaki vagy valami rajtunk kívül?

Figyelt kérdés

3 hónapja hogy megvettük a házunkat. Mióta itt vagyunk csak veszekedések vannak a férjemmel pedig eddig alig volt. A babánk nagyon rossz alvó lett, gondoltam hogy a környezet változás de már 3 hónapja.. Egyik reggelre a szemen felett volt egy karmolás, néhány nap múlva a mellem felett ma reggelre pedig az egész derekamon egy horzsolás. Eddig ilyen sosem volt. A kutyák pedig néznek be és ugatják a házat. Nagyon ijesztő. Néha belém üt az a valaki figyel érzés és nem merek megfordulni. Sokszor van hogy a tányérok random leesnek a szekrényről?!

Szomszéd mesélt valamit hogy egy régi tulaj megbolondult és felakasztotta magát a padláson.

Ez mitől lehet?


2019. jún. 8. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet,hogy a régi tulaj szelleme még ott van a házban. Ragaszkodik a házhoz,talán nem szereti hogy ott vagytok,nem tud nyugodni a lelke. Főleg az öngyilkosokra jellemző,hogy itt ragadnak két világ között. Nem ártana egy ház szentelés.,
2019. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy szellem képes ilyenekre? Köszönöm kipróbálom!
2019. jún. 8. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen,sok mindenre képes főleg ha gonosz,és el akar titeket üldözni a házból.A sok veszekedés is a negatív energiák miatt lehet. Őszintén,én nem értek hozzá,de nagyon sok mindent olvastam ebben a témában. A karmolásokról viszont azt olvastam,akár démon is lehet :/ Remélem kapsz még válaszokat olyanoktól,akik értenek ehhez.
2019. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok egy nagy szelllem-guru, de amennyire tudom, a szellemek nem feltétlenül haragusznak ám az új lakókra.

Én is megszenteltetném a lakást, meg kifejezném a béke iránti vágyamat. Miért bántana bárki akár szelelm - benenteket, ha Ti nem bántottátok őt?

2019. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy bántottuk volna... De viszont más magyarázatot nem tudok ezekre :(
2019. jún. 8. 20:40
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem muszáj szellemnek lennie, az is lehet hogy csak negatív energia maradványa. Az is képes ilyeneket produkálni. Javasolnék egy alapos tisztítást. Fehér zsálya füstölő, és mindenképp hordjon mindenki ónix kristály karkötőt. (Védelmező kő) Vagy ha van rá keret akkor turmalint. Ha egy erőszakos haláleset történt a házban szinte biztos hogy ott marad valami. Ha csak tárgy mozgások és zajok lennének, lehetne csupán rossz energia maradvány, de a random sérülések megjelenése elég árulkodó és nem túl bíztató jel.

Ha lesz rá idő, gyújts meg egy fehér gyertyát és mondd meg neki, ő már meghalt és nem tartozik erre a síkra. Induljon minél hamarabb, hiszen már várják odaát. Ha erre se szűnik meg, keressetek fel egy médiumot mert ennek még lehet hogy rossz vége lesz ha nem tűnik el onnan.

2019. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya csak egy pontot néz a lakásban akkor meg is van a forrás pontja, ne felejtsétek el, még fontos lesz később.
2019. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem szellemek okozzák. Nem is démonok. Nem tehetik, mert nincsenek. Kár ebbe az irányba elmenni, mert csak nevetségessé válik az ember.

A "valaki figyel" megérzés viszont helyes. Inkább erre érdemes összpontosítani. És utánajárni, miért lett öngyilkos az előző tulajdonos. Voltak tévképzetei, hogy figyelik, követik, bántják "valakik"?

Egy tanács: minden különös jelenséget lefényképezni, archiválni, a vágásokat (mert azok, nem pedig karmolások), ha van lehetőség, kamerát helyezni a lakás több pontjára, és felvenni, ahogy a tányérok leesnek stb. Egyszer még hasznos lehet. Elhiheti.

És az sem mellékes körülmény, hogy az ilyesmit a "szellemek" nem szeretik.

2019. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Betta Ardi konkrétan nem írnád le hogy mire (kire?) gyanakszol?
2019. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen én is kíváncsi vagyok mire gondolsz konkrétan. Azért jutott ez eszembe mert egyszerűen nem tudok magyarázatot találni..
2019. jún. 8. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!