Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósnőhöz fogok menni, de nem...

Jósnőhöz fogok menni, de nem tudom, hogy mire számítsak. Akik voltak jósnőnél, milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés

Eleinte nem hittem az asztrológiában, de ismerőseim meséltek saját történeteket és elkezdtem elgondolkodni, hogy lehet, valóban létezik. Elátkozták őket, és tanácsot kaptak a jósnőtől és segített nekik az átok levételéről. Más egyéb személyes dolgot is meg tudott állapítani ez a jósnő.

Szomorú tragédia történt az életemben: a nagymamám elhalálozott ebben az évben, akit nagyon szerettem. Nem tudtam tőle elbúcsúzni utoljára, mert Covid-osztályon élte az utolsó napjait, ott nem tudtam meglátogatni. Róla szeretnék kérdezni, szeretném, ha a Nagymamámmal felvenné a kapcsolatot a túlvilágból.

Megkaptam ennek a bizonyos jósnőnek a címét, elérhetőségét, még ebben az évben tervezek elmenni hozzá. Szeretnék megbizonyosodni, hogy ez nem csak humbug, hanem egy tisztességes, igazi jövendőmondó lesz.



2021. nov. 20. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg úgy fognak lepontozni, mint ha muszáj lenne, de el kell, hogy mondjam, hogy a jósok csalók. Ha az ember hiszékeny, és elhiszi, hogy elátkozták, akkor meg fogja találni az életében azokat a természetes eseményeket, amire ráfoghatja, hogy azért történt, mert el van átkozva. ELmegy egy jóshoz, aki elmondja, hogy nincs rajta átok, ezt el is hiszi, és már nem figyel ezekre az eseményekre. Ezek az emberek a saját hiszékenységük és naívitásuk áldozatai. A horoszkóp, a jósok, a médiumok olyan általános dolgokat mondanak, amik meg fognak történni. Pl.: A jövőhéten valaki meg fog bántani. Ennek az eseménynek elég nagy a valósínűsége, ha pedig bekövetkezik, az ember elhiszi, hogy a jós/médium (fene tudja) mi miatt van. Minden ember a saját sorsát irányítja.

Sajnálom, hogy meghalt a Nagymamád, biztos vagyok benne, hogy már egy jobb helyen van. A helyedben viszont nem fizetnék azért súlyos összegeket, hogy egy jós kitaláljon egy szöveget, amit a szerettedként ad elő. Ha valamit tudni fog rólad, akkor azt az infót lehet, hogy a facebookodról szedte, vagy csak egy általánosság lesz.

Ne higyj ezeknek a New Age-s marhaságoknak, mert renegteg pénzbe kerül, hamis reményt ad, és becsap.

2021. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Az én válaszom se fog tetszeni.

Ne zavard a nagymamád nyugalmát a te saját gyászod miatt. Ha szeretné, majd ő felveszi veled a kapcsolatot.

2021. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem egy próbát megér. Mondtam, az elején én se hittem az ilyesmikben. Nem szoktam Facebookon posztolni szinte semmit. Szeretném megtudni, hogy ki volt a felelős a haláláért, mert a kórházi ellátás miatt halt meg! Szeretnék tőle méltósággal elbúcsúzni. Mindent megtennék, hogy még egyszer, utoljára láthassam, vagy halljam őt.

Honnét tudhatnám, hogy nem megbízható? A díjat én határozhatom meg, a beszélgetés után annyi összeget adhatok neki, amennyit én jónak látom.

Ha látom rajta, hogy volt benne olyan igazság, amit mások nem tudnának elmondani rólam (csakis én), akkor több pénzt adok neki, viszont ha teljesen hülyeséget mond, akkor kevesebbet.

2021. nov. 22. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

A jósnők nagyon jó emberismerők. Biztosan tud olyat mondani, ami neked tetszik.

Nem fogod látni vagy hallani a nagymamád, ez 100%. Ahhoz nem elég egy jósnő.

A nagymamádat pedig ilyesmivel zaklatni illetlenség. Neki teljesen mindegy már, hogy miért halt meg. Ez tipikusan a halottak békéjének bolygatása.

Méltósággal a temetőben el tudsz búcsúzni tőle, beszélj hozzá a sírjánál és nagyobb jelenlétet fogsz érezni, mint bármelyik jósnőnél.

2021. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A kereszténység es az asztrologia egyöntetűen óva int a halottidézéstől! Nem biztos, hogy ő fog neked válaszolni, viszont olyan szellemek, démonokat hivhatsz be, akiket nagyon nem akartál.
2021. nov. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagymamád helyett olyan szellem jelentkezik, akit nem hívtál, nagy a valószínűsége, azért tette, mert ártani akar neked.

No és a jósnő nem biztos, hogy jó médium is.

Megidézni könnyebb egy szellemet, mint aztán elküldeni Önkényes maradása viszont nagy problémákat okozhat neked.

.

Gondolj nagyanyádra hálával, hogy ő volt és olyan volt hozzád, amilyen!

Ne kényszeríts senkit semmire, akit szeretsz!

2021. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Voltál végül? Hasonló helyzetben vagyok.
2022. jan. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!