Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Marihuánafogyasztók, írjátok...

Marihuánafogyasztók, írjátok le a tapasztalataitokat, mire "számítsak"? Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Hali! Úgy döntöttünk a barátaimmal, hogy kipróbáljuk a marihuánás cigit. 3-4-en fogunk szívni, ebből egy ember más elég sokszor szívott, a többiek még sosem. Az árát megosztjuk, egy grammot fogunk elszívni, szeretném, ha megírnátok, hogy nagyjából mire számítsak, lesz-e valami "számottevő" hatása ennek a -elméletileg- negyed grammnak? (Úgy értem, amiket a tapasztaltabb illető mesélt: egymáson röhögünk, baromi jó hangulat, stb.) Nyugodt körülmények között, nem alkoholizálva mellette, kicsit messze a várostól. Milyen volt az első tripetek? Ha van valami tanácsotok, azt is leírhatnátok! :)

Köszönöm a válaszaitokat, előre is! :) N/54kg


Úgy gondolom, hogy mivel az élet rövid, egyszer kipróbálom ezt is. Utána eldöntöm, hogy mi a véleményem róla és hogyan tovább. A tripünk célja a tapasztalatszerzés, nem akarok addig állást foglalni ebben a drogos-konzervatív vitában, ameddig nem is tudom, hogy milyen a fű valójában+érdekel. A kérdés adott, kérlek titeket, az válaszoljon, aki tud megfelelő választ adni és van tapasztalata ezen a téren! Köszönöm! :)


2010. szept. 17. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Remélem rászoksz és úgy 10 év múlva a hírekben fognak mutatni, amint a Szabadság-híd tetejéről őrjöngve a mélybe veted magad.
2010. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fogod fel a súlyát annak, amit írsz és azt sem sikerült felfognod, amit én írtam. Tele vagy alaptalan gyűlölettel - hiszen nem is ismersz - és nyilvánvalóan nagyobb szociopata vagy, mint akármelyik drogfüggő. Ha ilyen 'kedves' gondolatok törnek rád olykor-olykor, nem ártana felkeresned egy elmeorvost vagy csak vegyél egy jó forró fürdőt és csepegtess bele egy kevés levendulaolajat, ami közismert nyugtató hatásáról. Ez az én tippem, hidd el, csak jót akarok. :)

Ne tudd meg, mennyire elszomorodok, akárhányszor egy hozzád hasonló földhözragadt emberrel találkozok. Míg én optimista vagyok, mindenből a legjobbat próbálom kihozni, kitartó vagyok és vállalkozó szellem, te idegenkedsz attól, amit nem ismersz, nem próbálod megismerni azt és elítéled azt is, aki tudásra vágyik és nem fogadja el azt, amit hall vagy olvas.


Utógondolat:

Remélem, egyszer sikerül megbékélned és képes leszel nyugodtan szemlélni a körülötted levő világot. Remélem, hogy 10 év múlva, amikor őrjöngve leugrok a Szabadság-hídról, ez jut majd eszedbe: Ő most egy jobb helyre került, ahol nincsenek a végletekig rosszindulatú emberek, akik a saját gyarlóságuk miatt magukkal rántanák a többieket is.


Sok sikert! Legyél pozitív és engedd magadhoz közel az embereket! Meg fogsz lepődni! Én drukkolok! :) <3



Amúgy sejtettem, hogy nem lesz túl sok ember, aki a megadott kritériumok között tudna válaszolni a kérdésemre. :) Konkrétan egy se. XD De már ez is megérte, hogy adhattam neked egy-két tippet, hogy esetleg jobban érezd magad a bőrödben, ugyanis a gyűlölet az nagyobb méreg, mint bármelyik drog. :)

2010. szept. 18. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha alergiás vagy rá akkor a halál lessz a hatása.
2010. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"elítéled azt is, aki tudásra vágyik"

Lol.

2010. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0,25-től gondolom nagyon durván betéptél elsőre, nem? :D
2011. febr. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!