Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek fel fog robbani...

Szerintetek fel fog robbani az ukrán atomerőmű év végére egy jóslat szerint?

Figyelt kérdés

A vak vallásos asszony Baba Vanga, aki 1996-ban halt meg Bulgáriában, rémisztő próféciát adott 2023-ra. Többek közt egy atomerőmű robbanást, amely év vége előtt fog pusztítani a Földön.


Másik kérdésem hogyan és mi módon lehet tudományosan választ adni a jövőbelátásra? Ateisták, vallasosak?



2023. júl. 1. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog.


"hogyan és mi módon lehet tudományosan választ adni a jövőbelátásra"


Sehogy, nem létezik jövőbe látás.

2023. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Nem? Oké. És ha igen akkor sincs jövőbelátás? Majd év végén visszaterünk rá.
2023. júl. 1. 14:06
 3/57 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%

[link]

"...Másrészről viszont hozzá közel álló forrásokra alapozva bolgár írások azt állítják, soha nem mondott semmit a Kurszkról, a harmadik világháborúról, pedig az interneten sokfelé találhatóak ilyen állítások. Szerintük a Vanga köré szőtt mítoszok egyszerűen nem igazak. Bemutattak olyan bizonyítékokat is, melyek szerint Baba Vanga biztos nem mondott olyan próféciákat, mint amilyeneket ma neki tulajdonítanak. Sokkal inkább az emberek „hamis próféciákat” adnak a szájába, és mivel egyetlen jóslatát sem írta le, így nehéz bizonyítani az állítások ellenkezőjét."


......

Ez is olyasmi, mint a reinkarnáció. Állítólagos "beszámolók" vannak. Amúgy senki nem tud semmit, hitelt érdemlően bizonyítani.

De a vakhit, az sziklaszilárd.

2023. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Én mindig úgy voltam vele meglátjuk.


Másrészt ga történetében elszakitják Baba Vangát saját proféciait elvitatják, ám legyen.


De akkor is marad egy jóslat.


Én 1980-ban!!! Hallottam azt a Nostredamus joslatot Párizsban, hogy a muszlimok elárasztják Európát utána oroszok fogják az arabokkal lerohanni Európát, ha mindez elmúlt jön a kínai veszély. Azt mondtam meglatjuk.


1980ban senki ne mondja nekem senki hogy bármilyen előjele volt mindezeknek. Semmi. Csalás vagy valamiféle áldolog ki van zárva!


El kell fogadni igen is vannak jövőbelátok ezek épp hogy nem vakhitűek, hanem tisztánlátók.

2023. júl. 1. 14:50
 5/57 A kérdező kommentje:
Ajaj, megbántam hogy véleményt formáltam, köszönöm a válaszodat 3as
2023. júl. 1. 14:59
 6/57 anonim ***** válasza:
76%
A fotonok ismerik a jövőt. Baba Vanga ismerhető a jövőt, amennyiben fotonok alkotják.
2023. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg az oroszok felrobbantják, de nem olyan módon lesz mint Csernobil, inkább csak működésképtelenné teszik.


Oroszország szerintem kiírta magát már a civilizált világból, és csak remélem hogy Orbán miatt nem rántja magával Magyarországot.

2023. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
74%

Nyet

A jelenlegi státusza: minden blokk szabályosan le van állítva.

Egyik félnek sem érdeke, hogy tönkretegyék.

2023. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
72%
Igen felfogrobanni a hülyeségeddel együtt kérdező!!
2023. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
58%

#5

Azt kellene megbánni, hogy fingod sincs amiről beszélsz.

2023. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!