Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek fel fog robbani...

Szerintetek fel fog robbani az ukrán atomerőmű év végére egy jóslat szerint?

Figyelt kérdés

A vak vallásos asszony Baba Vanga, aki 1996-ban halt meg Bulgáriában, rémisztő próféciát adott 2023-ra. Többek közt egy atomerőmű robbanást, amely év vége előtt fog pusztítani a Földön.


Másik kérdésem hogyan és mi módon lehet tudományosan választ adni a jövőbelátásra? Ateisták, vallasosak?



2023. júl. 1. 13:48
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
84%

#20

Te mégis miről beszélsz?


Jóslásokról amik meg sem történtek, mégis milyen tudományos kutatásról szeretnél beszélgetni?

2023. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%

Igen, ezt én sem értettem, hogy ki itt a tudományos kutató.

Miközben már a kérdés is:


"Szerintetek fel fog robbani az ukrán atomerőmű év végére egy jóslat szerint?"


Most akkor szerintünk, vagy a jóslat "szerintünk"? Nagyon okos. Ja, tudományos.

2023. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

22 Ha a kis szemecskédet kicsit lejjebb vitted volna nem értetlenkednél. AZT IS KÉRDEZTEM, HOGY


"Másik kérdésem hogyan és mi módon lehet tudományosan választ adni a jövőbelátásra? Ateisták, vallasosak?"


Vagy a kérdést sem érted?


De akkor menjünk le oviba.


BABA VANGA szerint 2023ban [ nem másik évben) fel fog robbant egy atomerőmű ami súlyosan fogja érinteni az emberiséget. Kíváncsi vagyok az aránya hogy ti hisztek s jóslata vagy nem. Aki nemmel szavazott köszönöm, az első rlmondta az egyetlen választ rá szerinte nincs jövőbe látás, ezután nem kell s nemekzből több vélemény.Nem kell tovább ragouno a német.


Aki viszont igennel szavazott, annak szól a másik kérdés, és volt számomra hasznos válasz.


Amúgy a vizhűtés elégtelensége bekövetkezhet, illetve az ukránok arra hivatkoznak, hogy az oroszok fel akarják robbantani szerintem van esély arra, hogy valami történni fog.


Lehet, hogy tudják hogy fel fog robbani az elégtelen vízhűtés miatt, és már most az oroszokra fogják mintha direkt robbantanának.


A téma súlyos, mert óriási az az erőmű.



A jövőbelátást pedig érdemes lenne kutatni tudományosan. Kaptam itt fontos választ erre. Köszönöm.


A nrmrkkel nincs dolgom, a szavazás jól mutatja az arányt.

2023. júl. 4. 01:58
 24/57 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%

Ne akarjon hülyének nézni szerintem, aki ilyen kérdéseket tesz fel...

Te komolyan elképzeled a fejedbe azt is, hogy én nem olvastam el azt a részét, elkezdesz még itt nagybetűkkel kiabálni, szánalmas...

Csak arra tudok gondolni, talán magadból kiindulva nézel ennyire hülyének másokat.

Nem érted, eleve nincs miről beszélni, ez egy butaság az egész, komolytalan.

Minden bizonnyal még ilyen jóslat sem volt soha, valaki kitalálta csak.

2023. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
58%

Jah, nem volt jóslat.


Esetleg szeretnél valami olyasmi jóslatról beszélni ami már bekövetkezett szerinted kedves kérdező?

2023. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
43%

1. Ilyen jóslat nincs.

2. Hol az eredeti jóslat?

2023. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Mérnök úr, annyira tájékozatlan vagy, hogy kérlek hallgasd meg Nógrádi György MAI riportoját a youtubon, azt fejtegeti hogy az ukránok és az oroszok egymásra mutogatnak hogy fel fogják robbantani az atomerőművet.


Te meg az agresszív fejeddel nekem esel.


A portfólión azt olvashatod hogy a gátrobbantás után mennyire lehet tartani a hűtőmedencék hűtését.


Úgyhogy kedvetlem mérnök úr visszadobom a felém dobott labdát te vagy a buta, mert nekem esel ahelyett hogy elfogadnád azt a lehetőséget hogy valóban felrobbanhat!


Ahelyett hogy okos lennél keresnél atombunker lehetőséget, de te itt éled ki agresszivitásodat mert engem szídsz.


Én valóban nem látom a korai nyilatkozatok között hogy ez Baba Vanga korai látomása lenne. De még keresem,


De a ti butaságotok az hogy nemmel szavaztatok ahelyett hogy megfontoltabbak, lettetek volna.


Ezért tőletek nem várok semmilyen választ továbbiakban csak azoktól akik igennel szavaztak. Ti már elmondtátok nem. Kész. Ezt nem kell ragozni.

2023. júl. 5. 23:11
 28/57 anonim ***** válasza:
Akkor ki az a Baba Vanga?
2023. júl. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

27.

Nagyon érdemes lenne elgondolkodni, mert aki ilyen értelmezési zavarokkal bír, ott már lehetnek gondok, szerintem önmagadban sem bízhatsz, saját gondolataidnak sem hihetsz.

Egy szóval sem foglaltam állást abban, hogy felrobban vagy sem.

A jóslásra írtam, hogy butaság, már a kérdést feltenni is.

Tudomány és jóslás között bármilyen párhuzamot vonni, egy lapon említeni, az pedig már minden határon túlmegy, nevetséges.

Jó lenne, ha nem magyaráznál bele mások szavaiba, fejedben elképzelt kitalációkat!

Személyeskedést is te kezdted, ha jobban megnézed (23).

2023. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Neked jóslás, nekem Nostredamustól, Baba Vangától jövőbelátás.


Mindkettő Istenre hivatkozik töle kapta jövőbelátó képességét. Én hívő vagyok. Hiszem azt hogy Isten jó előre elmond nekünk dolgokat, aminket komolyan kellene vennünk. (Pl. Noé esete)


(A jóshoz én megyek hogy kérdezzem, míg a jövőbelátó saját maga mondja mit lát kerdezés nelkül.)


Szerintem igen, minden határon túl kell mennie a tudósnak, /ha igazi mérnök volnál talán értenéd/ vállalva a kinevetést is ahogy te írod. Egy tudós megfontoltan kutatja azokat a jelenségeket, amikkel más nem tud mit kezdeni.


Az egyik itt szóló a fotont említette, mérnök úr én nem nevettem ki, hanem utánajártam miben lehet igaza.

2023. júl. 6. 23:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!