Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Sátánistáknak és démonjaiknak...

Sátánistáknak és démonjaiknak miért ilyen nagy pánik a 2030-as év?

Figyelt kérdés
Globalisták, new age, WEF, DS, illuminati, szabadkőművesek, stb. stb.... kismillió néven futnak mindenféle ideológiai, üzleti és vallási csoportjaik.

2023. aug. 21. 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
81%
Öhm... te jóformán mindent összemostál ami létezik:D
2023. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 Mendy98 ***** válasza:
56%
Ehm.. Tessék? Nem értem a kérdést, komolyan.
2023. aug. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
71%
Mert pont 7 évvel később lesz mint idén
2023. aug. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
73%
Erről én is hallottam. Állítólag fel volt jegyezve az etimológiai irattárakban, hogy a föld megnyílik és a sátán korszaka eljő. Én magam nem hiszek benne, de ezeket a feljegyzéseket valamiért megsemmisíthették. Talán a limbus patrum eljövetele lehet, ugyanis ezek a lelkek nen lettek megváltva és talán a sátánt szolgálják! Pontos dátumot nem tudni, de 2029-második 2030 első felére teszik a sensus tanszékeken.
2023. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
89%
Na, mégegy világvége, ezt is felírom a többi mellé...
2023. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem világvége lesz, hanem drasztikus változás.
2023. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
65%
6os, 2020-ra is ezt mondták...
2023. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
65%

4 Mivel az egyetlen releváns válasz ezért reagálok erre


"Állítólag fel volt jegyezve az etimológiai irattárakban,"


Hol?


" hogy a föld megnyílik és a sátán korszaka eljő. "


Miért? Most nem az van már?


"Talán a limbus patrum eljövetele lehet, ugyanis ezek a lelkek nen lettek megváltva és talán a sátánt szolgálják!"


Nem úgy volt, hogy mindenkit megváltottak?

Mi a sátánt szolgáljuk? Nem is tudunk róla. Mégis mivel? Hogy minimálbérért gürizni járunk?


Kérdező : Az illuminati szertartásmániás, és számminsztika fanatikus. Nem véletlen van minden világjárvány a 19-es években. 2019 covid, 1919 sp.influenza, pestis stb


2030-ban eltörlik a magánvagyont és a készpénzt. Mindenkibe chipet tesznek és ott lesz minden adatunk, vagyonunk, TB, betegségek, adó nyilvántartás stb https://www.youtube.com/watch?v=j87VSJV8zso

2023. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
73%

Azért azt megnézném amikor eltörlik a magánvagyont:D Ez akkor sem ment amikor kb népszerű volt a kommunizmus, most meg az emberek hallani sem akarnak róla:D

Az, hogy ne legyen saját mosógéped, hanem béreld, az egy dolog, bár ez már vagy 100 éve megy (mosodáknak hívják), de amíg van mit lehordanod oda, addig bizony van magánvagyon.

2023. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
Van egy a Klaus Scwhab- Great Reset c. könyv ill. annak reklámjai stb. Abban vetik dolgozza ki ezt az író. Hogy addigra minden megváltozik. Aztán van erről egy Agenda30 nevű projekt (leánykori nevén Agenda21). Itt a nagy klímaváltoztatási terv is, aminek szintén 2030 a legújabb fordulópontja szerintük. Szóval úgy tűnik nagyon félnek valamitől ebben az évvel kapcsolatban. Az én tippem a kereszténység 2000 éves évfordulója és annak misztériuma, de kíváncsi vagyok más értelmes veleményre is. Azoktól viszont, akiknek nincs válaszuk, nem értenek a témához, azt kerem, ne válaszoljanak.
2023. aug. 22. 10:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!