Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez egy véletlen egybeesés volt?

Ez egy véletlen egybeesés volt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2023. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két évvel ezelőtt, Tirolban voltam a barátnőmmel sielni. Hideg, december eleji szombat hajnal volt, második napja voltunk ott. A hotelban korán, hajnali 4-kor felkeltem, ugyanis nyugtalanságot, és hányingert éreztem. [Soha nem fordult elő korábban, hogy ekkor kelljek fel], a barátnőm mélyen aludt. Próbáltam visszafeküdni, de nem bírtam elaludni. Reggel 6-ig ültem mellette az ágyban, és Facebokoztam. Ő 6 óra utàn kelt fel, látta Rajtam, hogy ideges vagyok. Mondtam neki,hogy igenis kissé ideges vagyok, csak nem tudom miért. Felöltöztünk, beszálltunk a kocsiba, és elindultunk a sípályához. Ott állt már néhány ember, Ők is magyarok voltak, beszéltünk velük, már többször voltak kint, tudtàk, hogy mikor van lavina-veszély, de mi ezt sajna félválról vettük. Két órával késöbb egy lavina kitépett egy vastagtörzsű fenyőfát, amelyet épp előttem dobott le, kb 1 méteren múlt, hogy egy több tonnás, 13 méteres fa ne zúzzon halálra. Elég is volt, rohantuk is haza Debrecenbe. Vagy két hétig a hatása alatt voltunk. Tényleg a megéreztem ezt előre?
2023. okt. 19. 20:52
 3/8 A kérdező kommentje:
A másik pedig idén volt, pár hete. Egy olyan buszra szálltam fel, ami pár kilométerrel arrébb autóval ütközött.
2023. okt. 19. 21:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bírok naprendre térni ezek fellett
2023. okt. 19. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

#4

Lennék a helyedben, neked tényleg ennyire nulla dolgok a problémáid?

2023. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Hol történt itt bármiféle megérzés? Simán szarul voltál.
2023. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2/ megerzes akkor lett volna, ha egybol elotte arreb leptel volna vagy ilyesmi.
2023. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!