Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Képesség vagy véletlen egybeesés?

Képesség vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hétben egyszerűen megéreztem dolgokat előre. Néha véletlenül jött,nem tudatosan. Pl eszembe jutott egy vers amit másnap hallottam. És egyszerűen megéreztem ami történni fog nagy vonalakban. Lehet valami képesség? Ha igen,fejleszthető?Hogyan?

2016. márc. 6. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló van, és nekem se tudatos. Már több mint egy éve van ez, és olyanokat produkál hogy órán felmerül bennem egy kérdés, amit nagyon szeretnék tudni, és valaki megkérdezi 10mp-en belül. Ilyen többször volt. Meg pl irodalomórán a verseskötetet mielőtt mondták volna hol kell kinyitni (300oldalas) kinyitottam pont ott ahol később kiderült hogy kellett. A könyv új volt nem használt. Most ennyi jutott eszembe de tudom hogy voltak jó megérzések. Nem tudom minek tudható ez be és hogy lehet fejleszteni.
2016. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Például azt is megéreztem,hogy nincs tanár.mindenki tanult agyba főbe, de én nyugodtan tudtam,hogy nem kell félni
2016. márc. 6. 22:27
 3/8 anonim válasza:
Ilyen nekem is van pl nagyon eszembe van egy szám és pont az kezd el szólni,valamire gondolok és valaki pont felhozza a témát,tudom hogy valaki mit fog csinálni,mit fog mondani,tudom hogy 10 percen belül el áll az eső vagy ki süt a nap,sokszor megmondom hogy mások mire gondolnak úgy hogy nem is szólnak egy szót sem.
2016. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valahogy el kéne különíteni a gondolatoktól.de milyen szakemberek foglalkoznak ezzel?
2016. márc. 6. 22:43
 5/8 Fish1 ***** válasza:
Szinkronicitás.
2016. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Erős intuíciók..:) Szerintem minden embernek megvannak a képességei. Csak sokan nem hisznek benne, így nem tudják kihasználni. Mi pedig irányítani nem tudjuk. Talán a jósok többet tudnának mondani, hogy kihez kell fordulni pontosan azt én sem tudom..:/
2016. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el meditálni, majd az megmondja hogyan hasznosítsd a képességeid az aki fejleszteni akarja. Ilyen képessége mindenkinek van csak nem vesznek tudomást róla.
2016. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 agony válasza:
hát én foglalkozom a témával egy ideje.. igen lehet ezt fejleszteni bizonyos kereteken belül ..
2016. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!