Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok ,már jósnőnél és ,ha...

HunLo kérdése:

Voltatok ,már jósnőnél és ,ha igen akkor bejött az ,amit mondott?

Figyelt kérdés
Ide leírhatjátok a történeteteket nagyon kíváncsi vagyokrá.

jan. 16. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Voltam, bevált. Ritka a tehetséges jósnő, ha gondolod átküldöm privátban az elérhetőségét.
jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
14%
SZiasztok,mit tudtok a menstruacios baj italrol ?Ez igaz v kamu ?Ha tenyleg letezik ,akkor mind1 h mibe tesszuk bele etelbe vagy italba ?Ugyanazt a hatast valtja ki?Erzelmi vagy szexualis vonzalmat vagy mind2?
jan. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12-es

Most ez ,hogy jön ide?

Miért nem teszel fel erről egy különálló kérdést?

jan. 19. 10:06
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem jelentkeztem be. Gondoltam úgyis számit rám. De nem tudta hogy megyek. L
jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12 Ne tedd, mert VÉRMÉRGEZÉSt adsz az áldozatodnak!
jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30 ève,pèntek du,diàkokkal tele vonat, egy cigàny asszony,miutàn bezàrtuk a vonat ajtajàt az orra elõtt,mondott a jövönkre vonatkozò àllìtàsokat, a ràk egye ki ...,meg szàradjon le a ...,jòsolt ott egy darabig,de idegàllapotba volt,ezèrt nem làtta pontosan a jövõt. Nem jött be. A kollègista èvek szèpek voltak.
jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én magam soha nem mertem elmenni jósnőhöz. De: az exemnek mondott a jósnő valamit az én jövőmről, amikor még nem is ismertük egymást. Később, egy másik hobby-jósnő kolléganő szimplán buli közben jósolgatott, és szó szerint ugyanazt mondta nekem. Döbbenet. Nem sablonos dolog, nem írom le. Barátnőmnek 15 évre előre mindent tökéletesen megjósolt egy másik, kivéve a gyerek nemét. Ez volt az utolsó amit mondott, és az egyetlen, amiben tévedett. Amikor szóba jött, viccelődtünk, hogy várjuk, hogy a gyerek megtartja-e a nemét, ha nagyobb lesz, mert eddig a jósnő nem tévedett. Szakközépben osztálytársam tenyérből megjósolta, hogy két lányom lesz. Nem lett jós, csak pont akkor tanulta és gyakorolta azt a részt, ami a gyerekek számát mutatja, és én hagytam magam. Ebben lehet, hogy nagyon hittem az évek során és bevonzottam, mert amikor ultrahangra mentem, szinte nem is érdekelt a nemük, tudtam, hogy lányok lesznek.
febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!