Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kaposvári jósok érdekelnének....

Kaposvári jósok érdekelnének. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Állítólag van egy fekete mágus ott, de nem kell félreérteni, nem akarok átkokat, rontásokat rakatni senkire! Csak érdekelne, miért tesz ilyen dolgokat...
2010. dec. 27. 14:20
 1/4 Dinye ***** válasza:

Szia

A biblia szerint nem igazán kéne erről tudakozodnod ha nem akarsz az életedbe átkot behivni inkább keresd Jézus Krisztust

2. 3Móz 19,31

Ne menjetek ígézőkhöz, és a jövendőmondókat ne tudakozzátok, hogy magatokat azokkal megfertőztessétek. Én vagyok az Úr, a ti Istenetek.

3. 3Móz 20,6

A mely ember pedig az ígézőkhöz és a jövendőmondókhoz fordul, hogy azok után paráználkodjék, arra is kiontom haragomat, és kiirtom azt az ő népe közül.

4. 3Móz 20,27

És akár férfi, akár asszony, hogyha ígéző vagy jövendőmondó lesz közöttök, halállal lakoljanak; kővel kövezzétek azokat agyon; vérök rajtok.

2011. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam én, hogy oda akarok menni?
2011. jan. 4. 13:33
 3/4 anonim válasza:

Fekete mágus?? Gondolom olyan akihez bemész, aztán elmondja h mi volt a múltadba és megpróbálkozik elmondani a jövődet amit nem mindig jön össze...

(A múltadat a testbeszédedből állapítja meg) A jövődet meg csak megpróbálja kitalálni...

2011. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pedig nem is
2011. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!