Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan Budapesten ügyködő...

Van olyan Budapesten ügyködő jóst, jósnőt, aki nem dolgozik túl drágán és a jóslatai másnál már beválltak? Köszi: Nóra

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nori:


segitek sporolni: ne higyj ezekben a szarsagokban. csak lehuznak penzzel, es aki allitja hogy mukodott neki, az


a, sajat magat is becsapja( mert ugye ciki azt mondani, hogy elmentem fizettem es semmi eredmenye)

b, Hazudik

c, A nagy szamok torvenye alapjan, mivel a joslatok tobbsege nagy altalanossagokra vannak kitalalva, csalad egeszseg gyerek, vagy bejon amit josol vagy nem .

d, Onbeteljesito joslatok. Azt josoljak, hogy 3 gyerek, addig meg nem allsz amig 3 gyerek nem lesz pl.


most sporoltam neked egy kis penzt. Tessek felajanlani a felet, a gyermeketkeztetesnek, a rakkutatasnak, vagy tetszoloeges jotekonysagi szervezetnek

2011. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat, akinek a jóslatai nálam is és a barátnőmnél is teljesen beváltak. Egyáltalán nem volt drága és végtelenül kedves volt. De mivel nem akarok itt reklámot, aki ír nekem privátban, annak megadom az elérhetőségét. Én félévente visszajárok hozzá.
2011. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A Férjemmel szívesen segítünk, ingyen.

Minden kérdésedet igyekszünk megválaszolni, de Komárom mellett élünk.

2011. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tarot kártyát vegyél szerintem, interneten is lehet rendelni, vagy könyvesboltban, ezoterikus boltban meg tudod venni. Fontos, hogy meg tudd nézni a lapokat, és azt vedd meg, amelyik szimpatikus, aztán már csak egy értelmező könyv kell hozzá. Crowley Tarot szerintem nagyon jó és ahhoz elég érthető könyvek is vannak.
2011. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A Crowley Tarot veszélyes !!!

A Rider Tarot jó, Hajó Bansah: Tanácsadó Tarot sokkal érthatőbb és TISZTA !

2011. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Egy dologról tudod meg,hogy valaki igazán ért a jósláshoz vagy az ezoteriához,ha ingyen ad tanácsot,a többiek ál jósok. Egy ilyen ember tele van bölcsességgel és tapasztalattal.
2011. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm Agrippa!

Az ajándékot Mi is ingyen kapttuk, jó látni ha boldogok az emberek!

Karácsony egész évben !!!

2011. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 sanyi180 válasza:
erigy nagyanyámhoz!
2011. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Véletlen generátor 4ever! Használd a facebookon a phrases alkalmazást, nekem bevált!
2011. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ismét köszi a válaszokat! Meg tudnád mondani pontosan mi az a phrases? Nem hallottam még róla! Köszi: Nóra
2011. febr. 17. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!