Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után sem múlik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után sem múlik el a szerelem, mit tegyek? Együtt nem lehetünk, mert mindketten kapcsolatban élünk (férj, feleség, gyerek), de mindig visszatérünk egymáshoz, keressük egymás társaságát, a másik nélkül nincs levegő.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 08:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos ő neked a nagy Ő-d, de amikor valakinek gyereke van, akkor a saját érdekei másodlagosak. Ha nem lenne gyereked, azt mondanám, meggondolandó, hogy elválj a feleségedtől... viszont így semmiképpen nem. Egy gyereknek szüksége van a normális családra.
2010. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy akkor teszel jól, ha maradsz a laposka házasságodban, és büszkén feszítesz te is, és a szerelmed is, hogy lám, mi nem borítjuk fel a normális családi életünket, mi a gyerekeket tartjuk szem előtt, inkább melengetjük itthon a sz@rt a párna alatt, de teljes családban élünk. Közben meg képmutatóan hazudtok mindenkinek. Ha nem működik a házasság, lépjetek ki belőle, és lehet próbálkozni együtt.
2010. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen barátom vagy 15 évig

neki is volt párja, nekem is, néha mi jártunk együtt, aztán megint neki valakije, meg nekem is, néha meg is csaltuk a párjainkat egymással

most ott tartunk, hogy annyira meguntuk egymást, hogy csak telefonon beszélgetünk

túl vagyunk minden de izgi, meg forr köztünk a levegő dolgon, még sem ő a nagy ő....

2010. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így. Én férjnél a barátom nős volt. Két év titkolózás és szenvedés után elváltam. Rá nem sokkal ős is. Együtt élünk 2 éve. Igaz nagyon nehéz volt ezt végig csinálni, de megérte. Mert hazugságban nem jó élni. Mindenkit becsapsz. A párod a gyered, meg magad is. A gyerekeknek is jobb így, mint egy halódó kapcsolatban szar példát látni és aztán leutánozni. Nem mondom hogy mindenkinek ez az útja, de hazugságokkal ne takarózz.
2010. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem könnyű a helyzet!
2010. máj. 12. 08:49
 6/21 A kérdező kommentje:
A legutolsó válasz adótól kérdezném: a gyerekeket nagyon megviseli a válás? Nekem nincs gyerekem, de a szeretett Férfinek van.
2010. máj. 12. 08:51
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem 16 és 11 éves volt a két fiam mikor elváltunk. Nem mondom hogy örültek mikor elmondtuk mi van, de hamar hozzászoktak hogy nincs állandó veszekedés, meg harc a családban. Egy év után mindkettő azt mondja hogy sokkal jobb így. A páromnak 2 éves volt akkor a lánya. Most ő is 4 éves már, és náluk is sokkal jobb a helyzet, mert a gyerek nem az állandó feszültséget látja hanem azt hogy anyuval és apuval is nagyon jó lenni külön külön. Nem kell a gyerekeket hülyének nézni, nagyon jól érzik ők azt hogy valami nincs rendben. És ha ilyen szar példát látnak nem valószínű hogy ők jobban fogják csinálni. Ugyan honnan tudnák hogy kell jól csinálni?
2010. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de itt kicsit más helyzet, a Férfi családjában nincs veszekedés, mert a feleség teljesen rá hagyatkozik, rá támaszkodik, nem vesz részt a közös döntésekben, elfogadja feltétel nélkül ami van. Ilyen esetben mi a vélemény?
2010. máj. 12. 12:29
 9/21 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad neked még nincs gyereked. Gondolom majd szeretnél. A férfi részéről nem fair ha ezt az állapotot fenntartja még sokáig. Hisz neki jó, révbe ért, van családja meg szeretője is, valahol kerek a kép. De mi van veled. Eltelik a fiatalságod a bizonytalanságban. A férfinek el kellene döntenie hogy miért van a feleségével ha téged szeret. Vagy ha kényelmes neki a beleegyező felesége mellett, akkor ne téregessen vissza hozzád hanem engedje hogy boldog legyél mással. Nálunk én váltam el előbb, vártam pár hónapot és mivel nem lépett a barátom elkezdtem ismerkedni. Nemsoká ő is eldöntötte hogy nem akar nélkülem élni és ő is lépett. Szóval aki komolyan gondolja az tesz is érte valamit. Vigyázz, ne használjon ki a férfi. Ha meg jó neki a feleségével akkor ne vigasztalódjon veled néha korba. Vagy te állj elé hogy döntse el mit akar, mert így ez nem mehet a végtelenségig. Amúgy meg te tudod neked mi mit ér meg, nincs két egyforma eset.
2010. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Teljesen igazad van, ha nem lép és mégis érdeklődik utánam ez a legnagyobb önzőség részéről, csak kihasznál. Maradjon meg a kényelmes házasságában, nem állok vele szóba többé.
2010. máj. 13. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!