Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor hiteltelen a jóslás?

Mikor hiteltelen a jóslás?

Figyelt kérdés

Mostanába sokan tesznek fel ilyen jellegű kérdéseketXD

szóval itt is leírom, mint sokan, hogy nem szidó, vagy nem komoly kommentekre várok:DDD


2009. márc. 21. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindig hiteltelen. Mert semmi sincs előre megírva, tehát semmit sem mutathatnak a kártyák, a bőröd a tenyereden, az ázott teafű, a madárbelek, stb... A jövődet Te alakítod, nincs előre megírva, eldöntve.
2009. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én egyszer voltam jósnőnél,semmi nem jött be amit jósolt. Viszont a múltamról olyan dolgokat mondott el amit rajtam kívül 1-2 ember tudott csak. Előzetesen nem kérte csak a keresztnevem és a szül.évemet.
2009. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Reggel héttől másnap reggel hétig.
2009. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
amikor pénzt kérnek érte.
2009. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%

Szia!


Az Nagyimnak volt egy olyan kollégája akit nagyon érdekeltek ezek a misztikus dolgok és elkezdte tanulmányozni a tenyérjóslást. Anyukámnak is jósolt és minden megtörtént! Azt mondta 3 nagy csapás fogja érni az életében.

1.Azt mondta nagyon keményen kell majd tanulnia, hogy sikeresen el tudja végeznie a tanulmányait

2.Nem fog sikerülni a házassága.

3.A harmadikat nem is merte elárulni Neki.-azóta az is beteljesedett.


A nyáron egy vonatúton, amikor egyedül utaztam találkoztam egy ilyen beállítottságó idős hölggyel. Nekem is jósolt, most lehet, hogy kinevetem...aztán később ki tudja mi lesz.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ha pénzért csinálják, vagy ha indulatból mondják.

Van, ami előre tudható, útjelző, vagy annyira evidens (pl. hogy holnap vasárnap lesz), de hogy miképp jutsz el odáig, az már a te dolgod.

2009. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Én egy ojan jósnőnél voltamaknek jóslatai már több embernek bejöttek.És azt mondta nekem 'lehetséges hogy elfogok válni,de azt mondta hogy ez is csak rajtam múlik`.

Tulajdon képpen ezzel azt akarta mondani hogy sorsod levan írva de te irányítosd,és változtathatsz rajta.Nekem 2 éve jósolt és eddig két dolog 1 éven belül be is jött. A harmadik elvileg a jövőévben következik be. :)

2009. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A jóslás egy nagy hülyeség, csak azért van,hogy pár boszorkának legyen keresete...
2010. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"1.Azt mondta nagyon keményen kell majd tanulnia, hogy sikeresen el tudja végeznie a tanulmányait"


Ha nem egy jós mondja, sose gondoltam volna. Tanulni, dolgozni kell, hogy elérj valamit az életben? Ez nekem teljesen új.


"2.Nem fog sikerülni a házassága."


1000 házasságkötésre 562 válás jut Magyarországon. Persze a "Nem fog sikerülni a házasság" egy elég gumi megfogalmazás, hiszen még elválni sem kell hozzá. A "Boldogan éltek, amíg meg nem haltak" csak a népmesékben van.


"3.A harmadikat nem is merte elárulni Neki.-azóta az is beteljesedett."


Ha nem árulta el neki, akkor honnan tudja, hogy bevált?

2010. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én akkor érzem magam hitelesnek, ha:

- nem vallatom ki a kérdezőt

- nem kérdezek semmit tőle

- nem kérdezem meg a kérdését

- nem tipizáltam be és nem figyeltem meg

És végül nem mondom meg a halál idejét


DE választ adok a kérdésére, úgy h nem tudom, hogy mi a pontos kérdése, mert nem mondta ki.


Végül, rámutatok arra hogy a problémáira van megoldás, és hogy miként tudja megvalósítani.


Én ekkor vagyok hiteles,, de ez én vagyok.

Más meg más.

:)


Üdv

Abroxo M.

2010. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!