Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A szkeptikusok hogyan tudnák...

A szkeptikusok hogyan tudnák ezt cáfolni? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Azt mondják a szkeptikusok, meg sokan mások is, hogy a jósnők hazudnak, csak a pénzt húzzák le. Azonban most következik egy pozitív példa! Voltam egy jósnőnél nem rég, és azt jósolta, hogy három héten belül találkozni fogok egy lánnyal, pedig lehetetlen volt számomra, hogy találkozni fogok vele, mert haragudott rám. Pontosan három héten belül tényleg találkoztam vele! Én se hittem el, a mai napig nem tudok napirendre térni a csodálkozástól, hogy ezt hogy tudta megmondani a jósnő.

Erre mit tudnak mondani a szkeptikusok?


2011. júl. 26. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is írhattam volna! Na de nem lövöm le a poént
2011. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
nem vagyok szkeptikus, de valószínűleg miután a jós ezt mondta te folyamatosan arra gondoltál, hogy találkozni fogsz vele és bevonzottad magadnak.
2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja, hozzáteszem, a lány kezdeményezte a találkát, ami különösen érdekes!!!
2011. júl. 26. 20:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egyetlen alkalom nem bizonyít semmit. Ha azt mondja, hogy július 30-án délután kettőkor felhív a Lili, és bejön, és legalább 5-6 ilyen eset zsinórban bejön, akkor talán elgondolkozom.

De az, hogy három héten belül találkozni fogsz egy lánnyal, teljesen ködös. Kivel? Mikor? Miért? Ha tudott róla, hogy haragszik rád a lány, akkor csak minimális emberismeret kellett a dátum belövéséhez, hiszen ennyi idő alatt a legtöbb lány megbékül.

Ez az egy eset nem bizonyít semmit.


Ja és amúgy olyan nincs, hogy pont három héten belül találkozol valakivel. Olyan van, hogy pont három hét múlva találkozol valakivel.

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
pl. VÉLETLEN? :D
2011. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy a jósnő rendezte meg így és a lánybeszervezett volt. Azt nem mondta, hogy rosszul fogsz állni pénzügyileg a jövőben?
2011. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy, ezt nem kell cáfolni.


kérdező akkor cáfold azt hogy én egy dinnye vagyok. hajrá!

2011. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én se szkeptikus nem vagyok és mégsem hiszek teljes mértékben ebben. Én személy szerint a véletlenre fognám, mivel az igaziak inkább kussolnak. :) Mit gondolsz, miért néz ki úgy az összes, mint egy rossz munkanélküli? Mert azok is. Mondom, én a véletlenre fognám.
2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A véletlennel magyarázzák. A szkeptikusoknak kell valami támasz, kapaszkodó az életben és ez a véletlenbe vetett erős hitük.
2011. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:47


Mert a jósoknál, szellemsebészeknél, tisztánlátóknál kipengetett tízezrek aztán tényleg segítenek!

2011. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!