Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha hülyeség a jóslás, akkor...

Ha hülyeség a jóslás, akkor miért vannak emberek akiknek bejön amiket jósolnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 23:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tom Benko:


-a héten valami fontosat ott hagyhatsz, minden reggel ellenőrizd, mit viszel magaddal


-vasárnapig valami fontos híreket kapsz, ami megváltoztathatja az életedet


-figyelj a jelekre, amiket a munkahelyeden kapsz, hasznod származhat belőlük


:))))

2011. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Tom Benko ***** válasza:
Hű, a generalitások! :) Bizonyítékot kértem, nem bohóckodást.
2011. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én meg bohóckodva bizonyítottam, hogy ilyen jósláshoz hasonló általános előrejelzéseket pillanatok alatt lehet gyártani, s aki nap mint nap csinál hasonlóakat, az élő adásban is képes rögtönözni ilyeneket.
2011. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

- Egyrészt általános dolgokat jósolnak.

- Másrészt annyira hiszel benne, hogy bármi történik, bele tudod magyarázni, hogy erre gondolt a jós.


Néha a tv-ben is van ilyen telefonos jóslás.

A jós mindig megkérdezik, mivel kapcsolatban akarnak jósoltatni. Nem véletlenül. Az emberek elmondják, hogy

- nyugdíjas vagyok, az egészségemmel kapcsolatban érdeklődnék, válasz: változás fog beállni az egészségében (nahát!!!), ráadásul ha már valaki nyugdíjas, valószínűleg öregebb is, és minél idősebb valaki, annál valószínűbb, hogy előbb-utóbb lesz egészségi problémája

- diák vagyok, a vizsgákkal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, válasz: (nyilván csak a lógósoknak vannak kétségeik) önnek többet kell foglalkozni a tanulmányaival (tényleg?!)

- szerelmi ügyben szeretnék tanácsot kérni, válasz: önnek problémái vannak a kapcsolatában, lehet, hogy nem a párja az igazi, de hamarosan meg fogja találni (vagy nem... de az egyértelmű, hogy csak az kér tanácsot szerelmi ügyben, akinél gond van)


Ezt én is meg tudom csinálni, pedig nem vagyok jós.

Nekem azt jósolom, hogy ha kérdeztél, biztos fogsz kapni válaszokat, amiknek egy része tetszeni fog, másik része nem.


:)

2011. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Tom Benko ***** válasza:
20:09-nek: Ezt eddig is tudtam, nem tőled várok bizonyítékot.
2011. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!