Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rák nő és Vízöntő férfi?

Rák nő és Vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból érdekel hogy mennyire illenek össze.

2012. márc. 5. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira.
2012. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő választ!
2012. márc. 5. 17:04
 3/9 anonim válasza:
100%
engem is érdekelne ugyanis én vizöntő vagyok barátnőm meg rák :)
2012. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát levegő-víz, akkor lehet jól kijönnek
2012. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Nehéz dugni egy rákkal, mert csípi az ollója a fityuszt, de egy kis ügyeskedéssel meg lehet oldani.
2012. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez tőletek függ, nem a csillagoktól...
2012. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom,én sem hiszek benne,csak kíváncsi voltam.
2012. márc. 6. 06:08
 8/9 Losselte ***** válasza:
Alapvetően mindkét jegy női energiát hordoz. De természetesen úgy, hogy közben fenntartja az egyensúlyt a két nemi jelleg között. Mivel épp egy vízöntő világkor küszöbén vagyunk, ahol a női jelleg igyekszik kiegyensúlyozni a hatását az előző kor férfi jellegével, ezért azt mondhatom, hogy a rák nő és a vízöntő férfi jelenleg egy olyan párt képez, ahol a rák nő ősi ösztönétől vezérelve uralni kívánja a kapcsolatot - természetesen minden szeretetével és elfogadásával, szellemi és testi táplálásával együtt -, míg a vízöntő férfi épp most akarja foganatosítani az őt most épp megilletőnek hitt szerepet. Ez igen idegesítő, bár idővel egy csdálatos kapcsolat alapja. Olyan ez, mint a mostanában a Födre születő kristály-gyermekek. Teljességgel kezelhetetlenek, bár a jövőnknek ők lesznek a valódi vezetői, hisz valójában hatalmas ősi bölcsességgel rendelkeznek. Csak most még nem nyitották ki az ehhez szükséges spirituális "szerszámosládájukat". Tehát ha a vízöntő férfivel nem bírsz, mert makacs, nem a te hibád, nem is az övé. Még nem értitek egymást. Ő hamarabb fog téged megérteni. Egy pár évig még igen viharos lessz a kapcsolatotok, de ha kitartasz a férfi mellett, egy csodavilág fog megnyílni a számodra. Mindazon által senki és semmi nem kötelezhet arra - rák lány -, hogy elviseld addig is mellette az elviselhetetlent. Csak szeretni kell Több nem.
2012. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak vizontoket sodort az elet az utamba osszesen harmat. Abbol 1 volt.komoly 3 evig tartott..

Mindharom nagyon erzelmes ember saj os az aszcendenset egyik ek sem tudom, de nagyon feltekeny volt mindegyik indokolatlanul illetve magukbol.indultak ki biztosan mert megcsalni nem csalt meg 2 ( a harmadik csak labtorlo volt nem.kapcsi) de kellett nekik a biztatas mas embertol is:-)

A szex nagyon jo volt kaphatoak voltak mindenre, viszont amire rajottem hogy nem lehet oket tul nagy porazra engedni barmennyire is ezt tanacsolja a horoszkopjuk vagy epp en ereztem ugy hogy menjenek! Egy bizonyos hatart erdemes meghuzni mert en nem huztam meg semmifajta hatart a visszajelzeseiket is csak nevettem amiket mas noktol vartak el, viszont en ezt forditva is ugyanigy vartam el es nekik ez mar nem tetszett! Mindegyikuk jelenetet rendezett ha utanam fordultak neztek barmi! Pedig nem kezdtem ki senkivel en nem vagytam masoktol biztatasokra.:-) Illetve ha en mentem el nelkuluk a baratnommel furdobe moziba barhova ment a feltekwnykedes meg a sertodes h biztos palival voltam meg azt csinalok amit akarok konkretan ugy fekudtem be melle az agyba mint egy fadarab melle:-) Haragtartoak! Meg lehet oket bantani es fel is hozzak honapok multan is! Hirtelen dontenek es sokszor meg is banjak ezt a fajta hirtelensguket. Segitokeszek, tarsasagi emberek viszont minsig mindig az ujat keresik.

Mindharom vizo to palim bizonyos idokozo kent emgkeres ujra. A 3 eves kapcsolatom is egysze rveget ert majd ujra kibekultu k mert megbekeltem vele de azota uj noje van megis fel fel tunik a felszinen ismerosokn el stb! "Jelzik" hogy "itt vagyok itt vagyok" ;-)


Jelenleg egy tobb mint barati de nem.kapcsolati kapcsoaltban vagyok egy nyilas napjegyu skorpio aszcendensu ferfival. Elvagyunk. Ez a szo leir mindent. :-)

Az en jegyeim rak.nap ikrek aszc oroszlan hold (es a tovbi is oroszlan illetve ikrek jegyeben all.)

2017. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!