Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nem...

Mit gondoltok erről? Nem vagyok biztos abban, hogy együtt kellene maradnunk!?

Figyelt kérdés

Párom kapcsolatunk elején eljátszotta a bizalmamat. Azt mondja akkor még nem szeretett és nem voltam fontos neki. Állandóan flörtölt mellettem, facebook-on ismerkedett. Szexoldalakra regisztrált. Megalázott, megbántott és fokozatosan ölte ki belőle az érzéseimet. Aztán elérkeztem arra a pontra, hogy többet nem viselek el és még egyedül is jobb, mint vele. Szakítottam, akkor teljesen megőrült. Rájött mit veszített, rájött hogy állítása szerint én vagyok élete szerelme és nem tudna nélkülem élni. Ezt már fél éve bizonyítja. Boldogabbnak kellene lennem, mint valaha, mindent megtesz értem, figyel rám érzem, hogy szeret. Olyan mintha fordult volna a kocka most ő szerelmes belém őrülten és én már nem annyira. Szeretem, különben nem lennék vele (de már nem úgy ahogy anno). Félek megbízni benne, nagyon féltem magam a csalódástól. Még a mai napig gyomor idegem lesz attól, ha meglátom hogy új nő ismerőse van facebook-on. (Szánalmasan viselkedem, időről-időre ellenőrzöm a mailjeit, számon kérem, ha új ismerőse lesz, féltékenykedem és hisztizek.) Ő ezt mind elviseli, azt mondja nem bírja ki ha elveszít és ő biztos benne, hogy újra visszaszerzi a bizalmam és ugyan úgy fogok érezni ahogy a kapcsolatunk elején éreztem.

Csakhogy én ebbe már nem vagyok biztos.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit gondoltok erről?


2012. márc. 16. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

"Állandóan flörtölt mellettem, facebook-on ismerkedett. Szexoldalakra regisztrált"

Gratulálok,biztosan jó férj lesz belőle.

2012. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem egyértelmű a leírásom alapján, de amióta újra összejöttünk ilyeneket abszolút nem csinál. (Ugyanis abban a pillanatban ott hagynám) De mégsem tudok benne újra megbízni.
2012. márc. 16. 21:28
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Bizalom nélkül semmi értelme együtt lenni valakivel.
2012. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nálam is ez a szitu. Párom szeretett, most is szeret, de mióta megmondtam neki, hogy én már nem szeretem normálisabb lett. De én már nem tudom szeretni, úgy ahogy kéne. :-(
2012. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Ez szerintem már nem szerelem részedről,pusztán büntetsz.Már fél éve hagyod,hogy teperjen és ugráljon neked,de még mindig nem bocsátottál meg. Ennek mi értelme van így? Raboljátok egymás idejét. Te nem tudsz bízni benne és nem is látod a közös jövőtöket, ő pedig kínlódik teljesen értelmetlenül,ahelyett,hogy olyan lányra szánna ennyi energiát,akire érdemes is.
2012. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Egészen addig ilyen marad, míg meg nem érzi, hogy újra odavagy érte. Akkor visszaáll az eredetire. Ugyanis ő olyan.
2012. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem adj esélyt, hogy bizonyítson, légy résen, és idővel úgyis kiderül bízhatsz-e benne. Ilyen pedig tényleg van, hogy az elején még lazább a kötelék, ezzel én is így voltam, pedig nálam hűségesebb ember nem sok van. Aztán összeakadnak a fogaskerekek, és akár még egy életreszóló hűséges kötelék is lehet belőle. Ettől függetlenül megértem, és jogos, hogy a történtek rombolóan hatottak az érzelmeidre.
2012. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én ezt mind elmondtam neki. Soha nem szerettem ennyire senkit mind őt, azért nyeltem le olyan sok mindent mert őrülten szerelmes voltam. Arról én nem tehetek hogy nem fogta fel időbe, hogy ezzel tönkretesz mindent. Tüskék vannak bennem, amik nem gyógyulnak. Pedig szeretném elfelejteni a sérelmeimet, de nem tudok. Néha arra várok hogy hibázzon és okom legyen szakítani. (Tudom ez nagyon bután hangzik) Én őszinte vagyok vele, elmondtam hogy szerintem nem illünk össze, elmondtam hogy anno ugy gondoltam ő az igazi most már nem hiszem. De mintha meg sem hallaná...örlődöm, mert ha ilyen lett volna a kapcsolatunk elején én lettem volna a világ legboldogabb embere és így nagyon rossz érzés az egész.
2012. márc. 16. 21:40
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

Az örök igazság, hogy az értékes, akiért teperni kell.


Aki nyitott könyvként, pincsikutyaként viselkedik, az nem izgalmas, kevésbé kavarja fel az érzelmeket a másikban.


Mint a gólya és a béka meséje :)

2012. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Ez nyafogás,te is tudod.Ha valakivel szakítani AKAROK,azzal szakítok is! Te nem akarsz,élvezed,hogy megtesz most érted mindent,de te nem adsz cserébe semmit,nehogy vége legyen a jó életnek. Sőt,most még felhatalmazva érzed magad,hogy nyomozz utána és magadhoz láncold a féltékenykedéssel.Ez élet szerinted? Tegyél pontot a végére és kezd valakivel tiszta lappal.
2012. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!