Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásban. A többi...

Hisztek a jóslásban. A többi lent, engem megdöbbentett. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ősze futottam egy "jósnővel" ő korábban már kb 2éve jósolt a feleségemnek. Azóta a feleségem elhunyt. És mikor találkoztam ezzel a hölgyel, azt mondja hogy a feleségem nem nyugszik, de azon döbbentem meg igazán hogy azt mondta nem lát sírhelyet. És tényleg, mert hamvasztva lett és itthon van. Hisztek ebben vagy nem?
2012. márc. 24. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
na én pont ezért nem jósoltatok magamnak,mert bekövetkezhet..ha rosszat hallanék nagyon megijednék,,
2012. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 flengyel válasza:
Ha a jósok igazán tudnának jósolni,akkor az össze milliomos lenne és úgy visszaélnének vele hogy az számunkra nem lenne valami jó.
2012. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Van egy konyv ami nem tejesen ehez a temahoz fuzodik, de ha elolvasod ra josz, hogy altalaban miert is valnak valora azok a dolgok amiket nekunk ''josolnak''.


[link]


itt van a link a jobb oldalan, meg adod az email cimed es a neved es elkuldik neked a konyvet emailben pdf. formatumba ami kb 50 oldal keves szoveggel (en 2 ora alatt olvastam ki kozbe meg volt ojan oldal amit tobszor is atneztem).

Az egesz konyvnek az a lenyege kb, hogy amit hiszunk az elob utob valora fog valni. Erdemes el olvasni sok dolgot mond el ami igaz. Remelem tudtam segiteni. Es bocsanat az ekezetek hianyossaga miatt.

2012. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!