Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik e és hatékony e a...

Létezik e és hatékony e a "cigányátok"?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha cigányokról van szó, akkor bizony IGEN! csak népirtás! Semmi más etnikummal nincs bajom.
2012. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 Gábor bátyó ***** válasza:

A GONDOLATNAK TEREMTŐ EREJE VAN!


Nem csak a cigányoknak,de minden ember gondolatának hatalma van.Ennek egy feltétele van: Hinned kell benne,hogy amit gondolsz,az meg is történik.Az a baj,hogy a cigány,vagy bárki,aki arra vetemedik,hogy megátkozzon,az hisz is benne,hogy megtörténik amit kíván.

A cigányok nagyobb többsége hisz a transzcendesben,ez igaz.Messzire gyökerező,mára jórészt elveszett kultúrájukból ez még megmaradt.

Fordíts hátat,és mondd magadban,hogy ez velem nem történik meg,mert nem vagyok vétkes abban,amiért éppen megátkoznak.

Persze ennek van egy bibije.Tényleg nem szabad,hogy sáros legyél az ügyben és ennek fényében hinned kell az elhárítás erejében.

Ha hibás lennél ismerd el,bánd meg és ezt nyílvánitsd is ki!!!

2012. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
100%
hiába gondoltam két órán keresztül pizzára, nem lett pizzám :(
2012. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
11%
Edes istenem milyen embereket adtal a foldre!! Rosszabak mint a ciganyok! En tudok olyan esetet,sajnos a koreinkben tortent,hogy valaki megatkozott egy terhes cigany not,amiert az elhagyta gyerekeit akiket egy masik kapcsolatbol -elotte szult,es igen fogott az exferj atka,vak gyermeket hozott a vilagra!! Jah es irnam ennek a sok buta emberkenek,hogy mit gondolnak magukrol? Csak a ciganyok ölnek,lopnak,csalnak,hazudnak???
2012. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó: Az egy dolog, hogy olyan hülye vagy hogy hiszel az átkokban, viszont annak a cigány nönek valószínü, hogy azért lett vak gyereke mert családon belül rontották meg. Náluk ez megszokott.
2012. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
0%
n hiszek ezekben a dolgokban,s ez a dolog amit az elöbb leirtam vals dolog,s nem csaldon belüli hzassg-kapcsolat! s amig n tisztelettel beszlek-irok msokkal,addig elvrom hogy engem is tiszteljenek! Ha nem tudsz tisztelettel beszlni msokkal,akkor inkbb ne irj semmit! Maradj csendben!!
2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyesírás mellett nem tudtam eldönteni, hogy tisztelettel beszél-e vagy sértegetsz...
2012. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
0%
erröl nem tehetek hogy igy adja ki a betüimet az oldal,de mg ahhoz is buta vagy hogy erre magadtól is rjöjjl! XD
2012. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 A kérdező kommentje:
"A GONDOLATNAK TEREMTŐ EREJE VAN! " ezzel egyet is értek mivel a gondolat a szellemi univerzum része, a test amiben laksz a fizikai univerzum része, van még más univerzum is. Azért fura hely a Föld bolygó mert itt az univerzumok különös kölcsönhatásba léptek egymással, ezért hathat vagy nem hathat a cigány átok.
2012. máj. 21. 07:19
 30/79 anonim ***** válasza:
78%

"Csak a ciganyok ölnek,lopnak,csalnak,hazudnak???"

80%-ban igen

2012. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!