Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik e és hatékony e a...

Létezik e és hatékony e a "cigányátok"?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

neharagudj Lacatka ezt olvasd el

en ez egy ko erdekes dolog tudom a joslas topikba vagy es ez parafenomenizmusra utalo jel de josoljatok meg mi lehet ez?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__30..

2012. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
fuss neki még egyszer repondre
2012. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 lacatka ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, de tényleg érdekelne ,hogy ki vagy mi a válasz .
2012. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

en mar kezdem elvesiteni a fonalam

de most az van hogy,mi van...

semmi baj, a valaszadas a fontos es koncentraljunk a kerdesre akkor

nem letezik semmi atok, de ami a kis kalibaban lejatszoddot az leteszik nem,hogy meg a kocsiba a srac az ulesen

szoval ez a fontos

2012. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 Johnny B. Goode ***** válasza:
60%

lacatka, igazad van, valóban nem a cigánynak adnám a munkát, hacsak nem annyira felette áll a többinek megjelenésben és stílusban.


Tudod, hogy miért?

Mert itt élek a közelükben és látom a viselkedésüket.

Te voltál már esetleg egy lóvásárban? Ott meg lehet nézni milyenek, mikor többségben vannak...

Ne a tanult és kulturált kisebbségben lévő réteget vedd alapul, hanem a többségüket.

Majd ha a többségük lesz tanult, normális, akkor már semmi baj nem lesz velük, de én azt a pár száz évet nem szeretném kivárni.

2012. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 Johnny B. Goode ***** válasza:

Ja, nem ide vág, de ezt a stílusát már nem szerettem sem a Beatles-nek, sem a volt tagoknak :)

Nekem a korai stílusuk tetszik, de azért köszönöm, hogy gondoltál rám :D

2012. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 lacatka ***** válasza:

Johnny-nak#


Nem ,nem voltam lóvásárban soha,ez tény!

Akkor feltennék még egy kérdést !

Az óvodában az óvónéni vajon kinek a rosszaságait ítéli meg szigorúbban ?

Abban igazad van ,hogy nagyon sok időnek kell eltelni ,mire orvosoljuk ezt a problémát amit elő idéztünk, és e-hez a türelem talán már kevés,de valahogy el kellene kezdeni, mert más megoldás nincs!

2012. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 Johnny B. Goode ***** válasza:

Szerintem óvodában az óvónéni a fehér gyerek rosszaságait dorgálja szigorúbban, mivel óvodában errefelé nem sok cigány gyerek szaladgál, mert csak az iskola kötelező, addig meg elvan otthon.

Ha kivetítjük ezt az iskolára is, akkor meg egyértelmű, hogy lassan a tanárok már rá sem mernek lassan szólni a kisebbségre, mert akkor a szülő bemegy kérdőre vonni...


Hogyan érted az "előidéztünk" szót?

Előidéztétek, mint cigányság, vagy előidéztük, mint magyarok? Mert szerintem ezt nem mi idéztük elő...

2012. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 rostas martin válasza:
lacatkanak igaza van vegig.pl en franciaban lakom itt sok kisebbseg van es megsincs akkora bunozes mint barmelyik masik orszagba azert mert a franciak hisznek az egyenlosegben es mindenkinek adnak munkat.ja es kanadabol hazatoloncoltak 6 7 csaladot az nem nagy dolog nekem is elnek ott haverjaim.
2013. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!