Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik e és hatékony e a...

Létezik e és hatékony e a "cigányátok"?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 lacatka ***** válasza:

Johnny, Johnny,jani,légy jó!

Igazad van és én kérek elnézést.Viszont te pedig legyél szíves vissza olvasni a saját válaszaidat a 8-astól kezdve.

Mert ez a kérdés már ott kezdett faji kérdés lenni !

2012. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 lacatka ***** válasza:
2012. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

az utolso hozzasszolo videoja vegkep nem ul ezzel a temahoz

sajnos az itt elhangzott problemak tobb orszag fo problemaja sok retegenek szamara

tenni kell erte valamit

http://www.youtube.com/watch?v=DhkO56WLc30&feature=related

2012. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 lacatka ***** válasza:

az utolso hozzasszolo videoja vegkep nem ul ezzel a temahoz !

Te melyik nemzetséghez tartozol barátom?

2012. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 Johnny B. Goode ***** válasza:

Lacatka, köszönöm, hogy belinkelted az egyik kedvenc számomat :)


Ha esetleg ez egy jó példa akart lenni arra, hogy fekete és fehér tud együtt dolgozni, nos, azt én nem tudom és nem akarom megcáfolni, a zenészekkel nincs is baj... :D

2012. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:

az a video barataim egy fekete es egy feher volt de nem az amirol ebben a temaban szo van

igen lehet egut dolgozni.de akikrol ebben a temmabban so van azokkal nem

2012. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

es amugysem lehet ket gazdag embert USA bol alapul venni, mert az es ami itt van az Balaton es a hold kolombseg..

johogy nem linkelitek be a Beverly Hillsi zsarut vagy a 48 orat vagy a Robokop 1 est 1988 bol,

ebredni kell es fel

2012. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 lacatka ***** válasza:

"repondre válasza:


es amugysem lehet ket gazdag embert USA bol alapul venni, mert az es ami itt van az Balaton es a hold kolombseg.."


Ez igaz ,mert manapság az USA-ban már a négerek is tudnak írni sőt még elnökök is lehetnek és az igaz ,hogy bizonyos John lennon gazdag amerikaiként halt meg ,de tudjuk,hogy az angliai Liverpool-ban,egy munkás családban született ,majd serdülő alkoholistaként ismerkedett meg egy bizonyos P Mccartney-val akivel közösen alapították meg a Beatles zenekart.

A másik fazonról ,Chuck Berry-ről pedig ide teszem a Wikit:

[link]

2012. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 lacatka ***** válasza:
Igen Johnny ,példa akart lenn! Mert mint ezen a fórumon már többször le írtam a rasszok közötti ellentétet a kisebbségek elnyomása okozza ! Megértem ,hogy nálatok ez napi szinten nagy gondot okozhat ,de próbálj meg barátkozni a tolerancia gondolatával , mert különben még jobban el fog uralkodni az erőszak ebben az országban !
2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 Johnny B. Goode ***** válasza:

Kisebbség elnyomása? Az melyik országban van? :)


Még a csodálatos Alaptörvényünk alapelvei is kimondják, hogy Magyarországon nem lehet negatív diszkrimináció, viszont a pozitív megengedett a kisebbségek felé, kompenzálva ezzel "hátrányukat"...

Na ez okozza a bajt legjobban nálunk, mert vannak egyenlőbbek, pedig elég lenne csak az egyenlőség is.

2012. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!