Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek lehet kommunikálni...

Szerintetek lehet kommunikálni a "későbbi én"-etekkel?

Figyelt kérdés
Néha van egy ilyen érzésem, hogy milyen leszek később, de elég erős érzés és valamennyire átérzem a gondolatait a "későbbi önmagamnak".
2012. máj. 29. 14:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez személytől függ. Szerintem igen lehet kumunikálni... Egy pl: Én nem szeretem a szomszéd kutyát mert félek az ugatásától , de tudom ha jobban megismerem akkor már nem fogok félni , és jobb érzés lesz átmenni a szomszédhoz!És szebbeket fogok gondolni a kutyáról! Érted? Én valahogy így értem a te kérdésedet!
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy változol, és tudod milyen irányba.
2012. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne, hasonlókat szoktam érezni én is.
2012. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Én benned ugyanaz. Nincs későbbi Én-ed, csak annyi, mintha mondjuk 10 éves vagy, és majd egy idő mulva 16 leszel. Változol, de az Én ugyanaz. Ugyanazt hívos Én-nek.
2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem lehet, én gyakran úgy jutottam át nagyon súlyos (öngyilkosság közeli) holtpontokon, hogy a későbbi énemmel beszéltem. És éreztem ,hogy jobb lesz. Lehet, hogy önámítás volt de legalább még élek.
2012. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!