Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a lelkek (élö...

Szerintetek a lelkek (élö ill. halott) tudnak kommunikálni, beszélni álomban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :)
2011. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Trudy27 válasza:
100%
Ha például egy halott rokonod jelenik meg álmodban, akkor azzal üzenni szeretne valamit.Üzen is, de lehet, hogy Te azt még nem tudod kielemezni, vajon mi is lehetett az.Élő emberek egymással álmokban úgy mond "tudnak" kommunikálni, Én ezt tapasztaltam.Még fiatal koromban voltam egy osztály kiránduláson, és az egyik barátnőmmel voltam egy szobában, az nap éjjel azt álmodtam, hogy elhagyom a telefonom, ott azon a helyen.Másnap reggel ezt elmondtam barátnőmnek, aki ijedt tekintettel azt mondta, hogy ő pedig azt álmodta, megtalálta az Én telefonomat amit ugyanitt vesztettem el.:)Szóval vannak érdekes dolgok, tehát szerintem igen!
2011. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Te a fejedben hallod, amit mondanak, mert gondolat átvitellel kommunikálnak.

Ha viszont kézbeveszel egy franciakártya csomagot és kérdezek, két lapot kihúzva igen-nem feleletet kaphatsz tőlük.

2011. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
természetesen. az álom ehhez az legegyszerűbb médium, mivel a tudatod ekkor más állapotban van, elszakad a fizikai világtól.
2011. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
40%
nos,én magam nem tudom,de tudok egy storit,ami tényleg igaz. nem álomban történt a dolog...egy barátnőmmel történt meg... a nagymamája meghalt. és évekkel később az unokátestvérével nyomozott utána,mivel Ő maga nem ismerte a nagymamáját. nyomozás közben különfelé hangokat hallotak,és végül haloween-kor írtak neki egy üzenetet,és elásták a sírja mellé. másnap találtak egy levelet amin ez állt: "Ne nyomozzatok! nm" nm= nagymama
2011. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
IGEN!!!
2011. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Én is mondok egy érdekes sztorit. Tavaly, az akkori barátom nagyon hiányzott nekem. Én itthon voltam, ő pedig az ő otthonában. Este elalvás előtt (este 10 óra körül)nagyon koncentráltam és elképzeltem, ahogy belépek az ajtón, nézem ahogyan alszik, adok egy puszit a homlokára és kiosonok az ajtón. Másnap mikor beszéltünk telefonon azt mondta nekem, h 10 óra magasságában felébredt arra, hogy érzi, hogy ott vagyok mellette. De sajnos nem voltam ott... aztán elmeséltem neki a fent leírtakat, hát nézett nagyot... :D
2011. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
szerintem is igen :)
2011. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtatok. Ha van még ilyen történetetek írjátok le. Jó lenne összegyüjteni. Mindenkit felpontozok. :)
2011. aug. 25. 22:00
 10/25 anonim válasza:
21%
Hülyeség! A halottak öntudatlanok akár álmodsz, akár felvagy.
2011. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!