Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már jósnőnél?

Voltatok már jósnőnél?

Figyelt kérdés

Kifejezetten kiváncsivá tett ez a téma. Nemrég egy barátnőm mesélte, hogy az Ő anyukája volt régebben jósnőnél.. A nő mesélt a múltjáról, mondott valamit a jelenéről, és a jövőjéből is mondott valamit. Elvileg megjósolta az anyjának, hogy az apukája meg fog halni. Meg is halt bő 2 évre rá. Tudom, hogy meghalt, mert ismertem, csak nem tudom a jóslás részéből mi lehet igaz.

Azt is mondta, hogy nem kell otthagyni a nőnél pénzt a jóslásért, csak ha akarsz..

Tapasztalatok? Vélemények?



2012. jún. 15. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Te voltál az a hülye, aki jóböbél-t írtál jósnönél helyett a kérdés kiírásakor. A modik azóta javították.
2012. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
én még nem voltad,de az anyu amikor fiatal volt o volt es azer eleg sok igazat is josolt neki...egyszer ki kell probalni aztan majd meglassuk
2012. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hú micsoda vétek, hogy elgépeltem egy szót -.-

Ezért megérte kommentet írni...

2012. jún. 22. 14:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg bizony :)
2012. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!