Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy jósolam meg hogy lessz-e...

Hogy jósolam meg hogy lessz-e férjem?

Figyelt kérdés

szeretném megjósolni hogy lessz-e férjem /ki lessz a férjem!

de jósolóhoz nem igen mennék , mert én nem is Magyarországon élek , és nem is akarnak elengedni a szüleim , ilyen jóslás bigyóra... mert ők nem hisznek az ilyesmiben , viszont é n annál inkább!)

ja és a válaszokban nem szeretném ha olyan szerepelne , hogy ehez még túl fiatal vagyok vagy ilyesmi , én csak kíváncsi vagyok!

13,5 L


2012. jún. 25. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
És ha valami idiótát vagy csúnyát jósólnak neked ? Akkor hozzámész ? Ha azt mondja az üszkös kezű jósnő, hogy a fiamhoz aki egy kripli, akkor ő lesz aférjed ? Ne viccelj már ! Pasit saját magadnak kell találnod, nehogy már azt is jósnő hozza:D.
2012. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó-jó ez csak egy kérdés volt , nem kll rögtön letolni!! :PP
2012. jún. 25. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Jóslással nem találod meg a férjeddel.

Ellenben ha tanulsz (és végre megtanulod hogy a lessz szót LESZ szónak íród) ha okosodsz, akkor olyan közegbe kerülsz ahol a hasonlóképpen gondolkodó férfiak is megfordulnak. Személyesen megismersz másokat,és akár a leendő férjedet.

A jóslás nem más,mint hiszékeny emberek becsapása, akik képesek a hiszékenységük miatt még pénzt is áldozni érte.

2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az hogy lesz-e férjed azt meg lehet jósólni, iylen fej vagy írás vagy sziromtépéssel, az hogy ki, azt nem.
2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
javítok* férjedet
2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A lenni ige jövő időben nem lessz, hanem lesz.

Az ehhez pedig 2 H.

2012. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Játszani lehet vele (gombócfőzés, ólomöntés stb), aztán hogy mennyire jön be... elég kicsi rá az esély.

Az meg, hogy lesz-e férjed, megjósolom én neked ingyen és bérmentve. Nagyon valószínű, hogy igen.

2012. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na és ha nem lesz férjed? Akkor mivan? Manapság totál elfogadott dolog élettársi kapcsolatban lenni valakivel. Attól még lehetsz boldog, akárhogy alakítod is az életed. A lényeg, hogy azt csináld amit TE szeretnél. Ne amit mások diktálnak neked.


Ez amolyan kislányos dolog képzelődni, hogy jajjj de szép a fehér ruha, húú majd a vőlegényem így meg úgy stb. Egy dolog fehér ruhában bohóckodni sok ember előtt egy fél napig. Más dolog lehúzni 25+ évet valakivel.

2012. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a szüleidnek, még ha ezt nehéz is elfogadni. A jós pénzt kér tőled, utána összehazudik neked valamit, mert jóslás nem létezik. Ez egy könnyű pénzszerzési módszer: a páciens fizet, ők meg mondanak valami akármit, aztán vagy úgy lesz, vagy nem...
2012. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, férjhez fogsz majd menni. És sajnos el is fogsz válni.
2012. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!