Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van köztetek olyan, aki jósol...

Van köztetek olyan, aki jósol cigánykártyából (vagy ért hozzá)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
én egy ötezresért a lottó ötöst is megjósolom neked
2012. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tanultam a cigánykártyából való jóslást,és tudok is jósolni,de csak saját magam,és testvéreim örömére jósolgatok.. Vannak emberek akik pénzért jósolnak neked,ha hiszel bennük. Ugyanis nem árt tudni,hogy a sorsunkat nem egy üveggömb vagy kártya határozza meg. A sorsunk úgy fog alakulni,ahogy a döntéseiddel irányítod őket.

üdv

2012. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első! nagyon poénos vagy, de ez már elég elavult "vicc", ha nem hiszel az ilyesmiben, mit keresel a jóslás témakörben?

Egyébként nem jósoltatni akarok, mert én is tanultam, csak egy kirakott kombinációról szerettem volna segítséget kérni, hogy jól értelmeztem-e a lapok tartalmát.

2012. aug. 4. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mely lapokat raktad ki? S mi volt eredetileg a kérdésed?


Akár privátban is válaszolhatok...


Üdvözlettel és szeretettel, Bamina

2012. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is értek annyira hozzá, mint bármelyik másik kuruzsló :)

ötezerért komplett jóslást, átoklevételt, és pénzt is varázsolok neked!

2012. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvási Éva válasza:
Amennyiben szükséges még én tudok neked segíteni. Van a neten egy blogom is cigánykártya tanfolyam címmel, ott is sok hasznos információt írok a cigánykártya használatáról. Üdv. Éva
2012. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!