Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek vagy tapaszt...

Mi a véleményetek vagy tapasztalatok a tenyérböl joslásrol. Szerintetek igaz vagy baromság?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Valóban, #10-es! Finom vagy, mint a vattacukor.

Na én ugyan nem kívánok felelni a te istenednek se ideát, se odaát, se a bíróságon. Elvégre semmiféle jogviszonyban nem állok vele!

2012. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nos, nem csak az én istenem akit képviselek.Hanem mindenki jogviszonyban áll vele...Idővel majd te is rájössz majd csak túl késő ne legyen.
2012. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tom Benko ***** válasza:
@12: Bizonyítsd be!
2012. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, Te #12-es!

Engem ne akarj belekeverni a saját bűneidbe! Alibim van arra, hogy én ezt az Isten nevű csávót nem ismerem, soha nem is láttam és nem találkoztam vele. Világos?

Nem tagadom, a házában jártam már, mert az van neki ám sok is. Valami nagy multimilliomos maffiózó lehet az ipse. Vagy tévedek? De sose volt otthon ez a szélhámos, egyik házába se. Bizonyára bújkálni kell neki valaki elől. Csak holmi reverendás ágrólszakadtak prédikáltak mindenhol, de nem tudtam megállapítani, hogy azok a gondnokok, vagy csak beköltözött hajléktalanok.

Ha bővebb információval rendelkezel erről az Isten nevű istentelen palimadárról, akkor értesíts! Előre is kösz!

2012. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


A tenyérjóslás működik, de keés a valóban hozzáértő, és sok a csaló.


Igaz rá ami az összes jóslásra: NEM a jövő megmondására való, mert a jövő NINCS előre megírva. Így nem lehet megmondani sem. A tenyerünk vonalai elsősorban az eddig bejárt utunkat és a jelenünket jelképezik. Azt is fontos tudni, hogy NEM ÁLLANDÓAK! Folyamatosan változnak életünk folyamán, annak függvényében hogy milyen utat jártunk be, ezért lehet bármit is kiolvasni belőlük.


Személy szerint azonban nem igazán kedvelem, úgy vélem sok ennél sokkal hatékonyabb, könnyebb és kifinomultabb jóslási módszer van. De persze ha valakinek a tenyérelemzéshez van természetes tehetsége, akkor bölcs dolog ezt kamatoztatni.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Tom Benko ***** válasza:
@Ezalor: Bizonyíts, ne csak dumálj! A nagyon sok a csaló kitételed jelenleg a tenyérjósok 100%-át jelenti.
2012. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ezalor ***** válasza:

"sok a csaló kitételed jelenleg a tenyérjósok 100%-át jelenti."


@Tom Benko:

Bizonyíts, ne csak dumálj!


Ha fel tudod mutatni a világ összes tenyérjósával végrehajtott erre irányuló kísérlet hitelesített jegyzőkönyvét, és az ezekből készített statisztikát ami azt mutatja hogy az állításaik pontosságának átlaga 50% körüli, PLUSZ a mindegyikükkel elvégzett hiteles hazugságvizsgálat eredményét, amiből kiderül hogy mind megbukott mikor megkérdezték tőle hogy csaló-e, na akkor, és csakis akkor hiszek neked.


Nos?


Gyakorlatilag semmiféle alapod nincs, csak a levegőbe beszélsz. Innentől a te állításod egy hajszálnyival sem megalapozottabb mint az enyém. Plusz, én jóslással foglalkozok, és bár tenyérből nem tudok jósolni, van némi rálátásom. Neked nincs.


Legyen szép napod,

Ezalor

2012. szept. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Tom Benko ***** válasza:

@Ezalor: Hogy az egyik kedvenc sorozatomból idézzek:

"You failed! Miserably!"

Ad 1: Te állítottad valaminek a létezését, neked kell bizonyítani.

Ad 2: Ezt még le is vezetted...

Gyerünk, elô a bizonyítékokkal!

2012. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Ezalor ***** válasza:

Én semmit nem akarok bizonyítani. Én tiszteletben tartom azt, ha te eldöntötted hogy abban hiszel hogy nem létezik.


Te viszont nem vagy hajlandó tiszteletben tartani másik döntését arról hogy mit hisznek, sem a tapasztalatukat.


Egy tagadás nem bizonyító értékű. Az hogy te valamit még nem láttál, nem jelenti azt, hogy nem létezik. Ellenben ha egyszer már láttad, akkor nem hiszed hogy létezik, hanem tudod.


De ha te abban hiszel hogy a jóslás nem létezik, akkor ne válaszolj a jóslás rovatba. Ez legalább akkora tahóság, mintha felmennél mondjuk egy keresztény fórumra csak azért, hogy minden postba beleírd hogy "nincs Isten".


Ezalor

2012. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Tom Benko ***** válasza:

@Ezalor: Nem, nem hiszek. Meggyőződésem, hogy nem létezik, mivel _mellette_ nincs semmilyen bizonyíték. Mások hite nem érdekel - amíg ezt nem a másokon való élősködésre használja. Innentől viszont már sokkal komolyabb a probléma.

A tagadás nem bizonyító értékű, ez maximálisan így van. Ezért kell a létezését bizonyítani valaminek - tehát neked a jóslásét. Viszont igenis válaszolni fogok, és igenis a legjobb tudásom szerint, hogy lehetőleg minél kevesebben rekedjenek az ezotéria gettójában.

2012. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!