Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hihetőek a tenyérjósl...

Mennyire hihetőek a tenyérjóslások?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 00:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a cigányasszony jó pénzért belenéz a tenyeredbe, és megmondja a jövődet?

Szerintem 100%-osan, nyugodtan bízd erre az életedet is. :)

2012. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
öhm, ezt most komolyan gondolod, vagy csak vicc akar lenni? mert így nem tudom mit higgyek.
2012. márc. 14. 00:54
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Annyira mint Orbán szavai!
2012. márc. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

"öhm, ezt most komolyan gondolod, vagy csak vicc akar lenni? mert így nem tudom mit higgyek."


ááá dehogy vicc. Ha a tenyérjós azt mondja pl hogy mondj fel a munkahelyen, költözz el, vagy csak simán ugorj a kútba akkor ne gondolkozz itt mindenféle hülyeségen, mert hát a tenyeredben ott a jövő!

2012. márc. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Ez így, hogy "jós" érdekes. Magyarországon jelenleg egyetlen hiteles tenyérelemzőt (nem jóst!!!) ismerek, neve: Tege Zsuzsa, valahol Kecskeméten vagy környékén lakik.
2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
NINCS OLYAN, HOGY HITELES TENYÉRJÓSLÁS! Te jó ég, csak játszanak az emberek hiszékenységével. Ilyen elven ujjlenyomatból vagy talp-redőkből is jósolhatnánk.
2012. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
MARV 361 nek: nem szeretnék azoknak a táborába tartozni, akik szerint semmi sincs amit ők maguk nem fognak föl. Akkor szerinted bizonyára a reflexológia, sz íriszdiagnosztika, arcelemzés, garfológia stb. mind mind kamu...
2012. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
nem, azok nem kamuz a tenyérjóslás viszont az :)
2012. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
kamuk,*
2012. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
aki ilyen szép gondolatokat ír le egy embertársáról arról még szebb dolgokat lehet gondolni... nem, nem vagyok vallásos, csak kíváncsi voltam, úgy látszik még egy ilyen egyszerű kérdésre se lehet rendesen válaszolni, csakis úgy, ha legec*zzük, lebaromozzuk az embert, hogy ő más, mint te. Hát kösz szépen. Bezzeg más országban kedvesebbek az emberek, csak az itteniek ekkora barmok, mint te "kedves" utolsó.
2012. márc. 16. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!