Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Azért lehet az OTP netes...

Azért lehet az OTP netes bankjának a mai az üzemzavara, hogy életbenmaradjak? (nagyon durva)

Figyelt kérdés

A hétvégén rendeltem egy régi orosz vasalót a Vateráról, de nem tudtam a netes bankomnak az azonosítóját, ezért utalni sem tudtam a pénzt hogy megküldjék. Ma bementem a bankba, kértem új jelszót, azonosítót. Hazajöttem, és láttam, hogy nem működik a netes utalás!!

Eddig SOHA nem utaltam még, ez lett volna az első. A vasaló régi, de működik, viszont agyonüthet az áram, mert ezek nem voltak még annyira leszigetelve. Így próbálja az őrangyalom megmenteni az életemet?


2012. nov. 5. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez is bizonyítja a telepátiát. Köszönöm kérdező. Na, látjátok ! Ezt a kérdést se Én írtam ki.
2012. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ha miattad volt az üzemzavar, akkor nagyon szépen köszönöm, megkeserítetted a napomat. :P

Egy nagyobb összeg átutalása ment éppen, mikor beszart a rendszer (utalás közben) Most nem tudom mi van, be kell mennem holnap otp-be. Nem merem újra utalni, mert lehet kétszer fog elmenni.


Szóval...

2012. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na de most már működik! Az univerzum azt üzeni, hogy most már vedd meg a vasalót, és történjen aminek történni kell!
2012. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Műxik?? Akkor harakiri modern mode. :D Azért írok egy cetlit amikor bedugom, hogy mi a helyzet.
2012. nov. 5. 22:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké, most be tudtam lépni itt mobilon, de a PC-n van letöltve az az e-mail, amiben a név meg a számlaszám van. Én meg itt fekszem az ágyban. Most utaljak vagy ne???
2012. nov. 5. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne utalj, hisz megkaptad a figyelmeztetést. :-)
2012. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább kérd, hogy küldjék fénypostával, az kevésbé macerás és mindig működik.Nekünk van régi, orosz vasalónk, legalább 20 évig használtuk és senkit nem rázott meg.Most már csak azért nem használjuk, mert a hőfokszabályzóssal kényelmesebb vasalni.
2012. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Képzeld nálunk tegnap a rendőrségi rendszer omlott össze, ez mire figyelmeztet?
2012. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*ásít*

Nem, csak így jött ki. Szégyelld magad, gyermekem.


Faupenfritz Clothild: nagyon gyenge mostanában a szöveged, ezt már senki sem veszi be. Újíts!


Ignoramus

2012. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Kólintsd fejbe magad, utána minden régi szöveg új lesz, Ignóka :D
2012. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!