Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy tényleg valóra vált amit a jós/látó/asztrológus mondott?

Figyelt kérdés
Nem az újságokban olvasható 3 soros horoszkópra vagy a neten elérhető "jóskövekre" gondolok, hanem olyasmire, amikor nektek jósolt kifejezetten a jós stb.

2012. dec. 26. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Igen, de nem nekem hanem anyáméknak.

Akkor csak röhögtem rajta, de később bejött!

2012. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen, egyik ismerősömnek egy éve azt jósolták hogy meg fog halni egy év múlva ,és most rákos.
2012. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első, mi volt a jóslat, ha megkérezhetem?
2012. dec. 26. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Bátyámnak lesz egy fia, nagyanyám karácsony előtt meghal, nekem ősszel komoly kapcsolatom lesz, össze lesz törve a kocsink stb.

Kb minden bejött, ingyenes volt, ha jól emlékszem csak a születési dátumot kérdezte.

2012. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A legmeghökkentőbb amit eddig hallottam a barátnőm kolléganőjének a sztorija. Egyszer elment jóshoz, aki valamit arról magyarázott hogy egy olyan pasi lesz a férje akinek a mostani (mármint akkori) barátnőjét ugyanúgy hívják mint őt.


És, igen, a férje (akit akkor még nem is ismert)a megismerkedésük után hosszan vívódott a régi csaja és ő közötte, végül őt választotta, és mint utóbb kiderült, a régi csajt ugyanúgy hívják mint őt.

2012. dec. 26. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
én magamnak szoktam jósolni,vetem hozzá kártyát,beszokott jönni,bár néha azt kívánom hogy bárcsak ne működne
2012. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem apu haverjának a felesége jósnő, és ő már -szor jósólt nekem cigánykátyával a jelenemet a múltamat és a jövőmet és MINDEN BEJÖTT! Akkorát néztem :)
2012. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem:-)
2012. dec. 27. 19:37
 9/12 anonim válasza:
Még soha de már volt ,hogy megálmodtam a jövőmet. Konkrétan álmomban azt láttam hogy bántják egy barátomat. Öt nappal később nem jött iskolába, mint később kiderült azért mert megverték a buszon.
2012. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

monjuk legyen: igen.

Nekem még ennyire konkrétan senki sem jósolt, de figyelni kell mert tényleg sok a szemfényvesztő és azok szépen tönkre is teszik az emberek bizalmát az ilyesmikben.

2013. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!