Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi alapján válasszak tarot...

Mi alapján válasszak tarot kártyát? És hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Olvastam az interneten néhány tippet, miszerint kellene kártyát vásárolni,de nem agyon értettem.Ezen kívül győri lakos vagyok, Győrben hol lehet Tarot kártyát vásárolni és hozzá való útmutatót? Könyves boltokban esetleg lehet kapni?

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 6. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármilyen könyvesboltban. Ha kezdő vagy, olvass sokat utána, de a komolyabb szerzők, pl. Szepes Mária azt mondja, ez nem jóskártya. Én vető(ma cigánynak hívják)kártyából jósolok kb. 15 éve, és most kezdtem el a tarot-tal kiegészíteni. Nem olyan részletes, de sokkal többet mond a lelki, spirituális viszonyokról.Hogy milyem kártyát vegyél? Amelyik tetszik, pl. nekem nem nagyon jön be a középkori hasonmás kiadású, de annak a legjobb az anyaga. Tehát hogy tetsszenek a képek és jó legyen vele bánni, úgy válassz. Ha most kezded, én a vetőkártyát is javaslom.
2013. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik, hogy a kártya választja a tulajdonost.

Mindegyik használható.

Interneten és/vagy könyvesboltokban, ezoterikus üzletekben keresd őket. Azt vedd meg, amit megérzésed alapján szimpatikusnak tartasz. De tanuld meg használni!

Itt okosodhatsz: [link]

Itt konkrét csomagok is vannak:

[link]

2013. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam, tömörebben leírtad, amit én, köszi!:)
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még annyi lenne, hogy találtam egy megfelelő könyvet de nem jár hozzá pakli. Ezt is tudok külön vásárolni könyvesboltban?
2013. jan. 6. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudsz. :)
2013. jan. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha hiszel az ilyen böszmeségekben, akkor inkább ciánt vegyél!
2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!