Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valóban képesek vagyunk...

Valóban képesek vagyunk megjósolni a jövőt? (tudományos bizonyíték lent)

Figyelt kérdés

[link]

angolul van de a lényege az, hogy végeztek teszteket emberekkel, figyelték az agyi aktivitásukat és rájöttek arra, ha különböző képeket mutatnak egymás után nekik és az egyik kép félelmetes azt előre megérzik, mielőtt még látnák, szerinted ez igaz neked már sikerült megérezned előre dolgokat?


2013. ápr. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem vannak emberek, kevesen, akik a jövő egy bizonyos részét képszerűen képesek érzékelni
2013. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

a jövőt nem lehet megjósolni, mert nincs még kialakulva, az egy képlékeny dolog.

arra felé megy amerre a gondolataid.magyarul ha megjósolod, akkor valszeg be is teljesül,mert magadban így könyveled el h ez a te jövőd és a cselekedeteid, érzéseid, gondolataid, mint ezt idézik elő.

Úgy hívják szaknyelven, önbeteljesítő jóslat.

2013. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
lehet nem hiszitek el, de kisebb koromba a "dezsavűre" azt hittem, hogy jövőbe látok :)) és ugye az az, hogy ha látsz valamit és mintha már megtörtént volna olyan érzésed van ugye... és mivel azt hittem jövőbe látok, célom volt megtanulni, hogy ezt a képességet előrébb hozzam, mint mikor megtörténik.. tehát előbb villanyon be a dolog, ne csak akkor.. és 1ik nap mentem tesómmal haza általánosból és bevillant, hogy a konyhaasztalon van két 2l-es üdítő és arra támasztva gabonapehely... köztudott, hogy 1 nap alatt megeszem ha van, így örültem mire hazaérek f*sza lesz :) megmondtam tesómnak is, hogy ez így lesz.. hazaértünk és b*szki minden pont úgy volt ahogy bevillant a kép xd többször ilyen nem történt, mondjuk azóta nem is koncentráltam rá, hogy sikerüljön, mivel elégedett voltam azzal az 1 alkalommal is... de k*rvajó volt :D
2013. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:

És hol van az a tudományos bizonyíték?

Mert ugye NEM az Überfacts-ra gondoltál!?!? :-)

2013. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magában a cikkben is leírják, hogy minden bizonnyal a tesztek tökéletlensége adta a hamis pozitív eredményeket, ráadásul a metaanalízis is hiányos. Ez az egész nem ér semmit.
2013. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:
49%

Valóban végeztek ilyen kísérletet, ami sikeres is volt, de ezt nem jövőbe látásnak nevezném, holott valójában az, hiszen amire fizikai reakciókat mutatnak, az elvileg még meg sem történt.

Az idő működése valószínűleg nem pont olyan, mint aminek véljük, és bizonyos történések - rövid távon - előre eldöntöttek, és ezt tudatalatti szinten mi is tudjuk.

Lásd állatvilág, földrengések, közelgő természeti katasztrófák megérzése.

2013. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valóban igaz. kiváncsi vagy az 5-ös lottó nyerőszámaira?
2013. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!