Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol tudok neten jósoltatni...

Hol tudok neten jósoltatni szerelem témakörben? (valami megbízható személyt keresek )

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 10:51
 1/5 Pityupocse ***** válasza:

Javasolnám az ötlet azonnali felfüggesztését, és újra tárgyalását.


Maga a jóslás is egy igen gyenge lábakon álló, nem tudom rá a jó szót, szak ág. A szerelem témakör az egyik leg szeszélyesebb dolog a világon, már csak ezt a kettőt kombinálva szinte bármit mondanak neked az hihetőnek hangozhat, de ha ezt még kombinálod azzal, hogy a neten szeretnél találni valakit aki ezt elvállalja neked természetesen pénzdíj ellenében, akkor a lehető leg megbízhatatlanabb kombinációt sikerült összevadásznod.


Javaslom a netes jóslás fogalmának a teljes körű neutralizálását, kérem nézzen a készülékbe.

2013. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A netes jóslást én sem ajánlom,szerintem nagyon nem megbízható.
2013. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fatika válasza:
Ha valaki tényleg ért hozzá, az nem tv-n vagy neten keresztül fogja hírdetgetni magát. Az ilyenek általában csalók. Ha mindenképpen jóslásra vágysz (a te döntésed, de szerintem jobb, ha nem tudod mi fog történni) akkor mindenképpen személyesen keress fel egy jóst.
2013. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

merre laksz?

szoktam jósolni(ingyen),de szerintem a jósláshoz elengedhetetlen a személyes találkozás

2013. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is jobb a személyes tanácsadás, de a neten van egy oldal ahol több jós is van és ott élőben is

meg tudod kérdezni vagy ha nincs adásban üzenetet hagysz neki. Tudom van több oldal ahol több jós is van de itt webkamerával azonnal is tudnak válaszolni és az online jóslás előtt tudsz válogatni. Itt találtam [link]

2013. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!