Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire lehet befolyásolni a...

Mennyire lehet befolyásolni a jósnők által elmondottakat? Mennyire kell komolyan venni a hallottakat? Hárman három időpontot mondtak egy azon kérdésemre!

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát azt kellene inkább megkérdezni, hogy mennyire kell komolyan venni a jósokat.

Hiszek benne, tehát nem rossz szándékból írom, de aki egy kicsit is spirituális beállítottságú az tudja, hogy a "látás" ajándék, amivel nem szabad az anyagi térben visszaélni. Tehát az igazi jósok, látók sose fognak belőle pénzt csinálni, ha mégis, előbb-utóbb elvesztik ezt a képességüket.

2013. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Laylah ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Ugyanakkor nem mondhat olyat egy jós sem, hogy márpedig veled október 14-én, délután 3 óra 8 perckor valami baleset fog történni. A jóslatok mindig a kérdezés pillanatában fennálló helyzetnek megfelelőek, azaz azt mondják meg, mi történik, ha az adott dolog így folytatódik tovább. Ha viszont ezután radikálisan változtatsz a dolgaidon, akkor a jóslat is érvényét veszti. Tehát a jóslatok inkább figyelmeztetések, iránymutatások, nem kőbe vésett dolgok.
2013. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 32 éve halott vagyok. Nem tettem semmit a jóslata ellen. Ennyit ért.
2013. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jósban, főleg a kártyajóslásban nem lehet pontosan időpontokat mondani, csak hozzávetőlegeseket. Igaz ez a pontos körülményekre is. Például ha mandulaműtétet mond, az lehet valójában fogműtét is, mert csak a helyét tudja behatárolni, a többit kitalálja hozzá. Amúgy simán keresztül lehet húzni a jós "számításait", ha például nagy szerelmet meg lagzit mond neked, de te nem ismerkedsz még évekig, akkor már meg is másítottad a jóslatot. A betegségeket esetleg láthatja, mert néhány komolyabb bajnak vannak külső jelei is.
2013. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Laylah jól leírta.

A jósnő az adott pillanatnak megfelelően tudja mondani az időpontot, de az is megmásítható mert szabad akarat van.

De még akkor is ha konkrét dátumot mond, max 1 évre előre tudnak nagyjábóli behatárolást.

Én pont ezért nem is kérdeznék a jövőről, mert akkor csak korlátokat állítasz fel magadnak. Ehelyett érdemes inkább a lehetőségeket felmérni.

2013. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!