Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szegedi Erika jósnőnél volt...

Szegedi Erika jósnőnél volt már valaki személyesen? Mennyire megbízható a hölgy? Mennyire jött be az, amit mondott?

Figyelt kérdés
Most megyek hozzá először és olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik már jósoltattak nála. :) Én azt olvastam, hogy nagyon tud, de azért szeretném mások véleményét is hallani.
2013. szept. 20. 12:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Nem menj jósnőhöz! Tönkre fogsz bele menni, és a családodat is tönkreteszed! Még ha meg is tudná jósolni a jövődet, az miért is lenne jó neked?

Csak le fog venni pénzzel és csak általános dolgokat fog mondani! Azt a pénzt inkább költsd magadra, ruhákra, cipőre szórakozásra.még mindíg több értelme van! Higgy nekem nekem volt a családomban ilyen, és majdnem tragédiába fulladt a dolog!!!

2013. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem hiszem, hogy tönkre mennék benne... Csak vonalakban szeretném látni, hogy hogyan alakulhatnak a dolgaim jelen élethelyzetemben és problémáimban. Csak lehetőségeket keresek!
2013. szept. 22. 12:32
 3/13 anonim válasza:

Igaza van sztem is. A jövődet te alakítod! Neked adódnak lehetőségeid folyamatosan az életedben, amiket megválaszthatsz.

Különben is a jövőt megjósolni? Nem hiszek én sem ebben.

Szerintem ez pénz lehúzás. A gyenge, labilis emberekből élnek ezek az emberek, munka nélkül. És még nyilván jól is szórakoznak.

2013. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én anno Szegeden kíváncsiságból elmentem hozzá. Közhelyeket mondott, engem nem győzött meg. A következő évre jósolt dolog sem jött be sajnos... De amikor azt mondta, hogy rontás van rajtam, amit le kell venni, megijedtem. Na, ezt követően többször elmentem, komoly pénzeket otthagyva.

...őszintén, nem is értem, hogy engedhettem magamat így bepalizni...

2013. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az elérhetőségét megtudnátok mondani, egy ismerősömnek kéne?! Nem találtuk neten. Gondolom rosszul keresgéltünk vagy passz.
2014. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Semminyire nem jött be amit jósolt, 14 éve voltam nála. Ha meg felajánlja a segítségét, azt meg nem szabad elfogadni, így tapasztaltam.
2021. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szegedi Erika az egyik legnagyobb kamú jósnő nem szabad menni hozzá olyan összeget kér a jóslásért előadja hogy fekete van rajtad közben semmi és ha több alkalommal nem jelensz meg megpróbál még meg is ijeszteni hogy mi fog veled történni... messzire elkerülendő számlát persze nem tud adni a jóslásairól ami elég érdekes az is amilyen színvonalon él állitólag csak ebből hogy eljósolgat. Egy arrogáns bunkó nő. Nem ajánlom senkinek hogy menjen hozzá
2021. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Budapesten és Szegeden is Hódmezővásárhelyen is jósolt már azt tudom hogy rengetegen jártak vagy járnak hozzá de senki nem mondott eddig pozitiv véleményt róla.. Budapesten külön fogadó személyzete volt aki kávéval üditővel fogadta az embereket mellesleg megjegyzem a családtagjai dolgoztak neki.. akikkel úgy beszélt mint egy kutyával.. teljesen sötét oldalt képvisel el ne menjetek hozzá
2021. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok semmi se jött be amit jósolt ne menjetek el hozzá csak nagy összeget kér az össze vissza beszédért....
2021. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szegedi Erika jósnő tudása egy nulla semmit se tud egy igazi ellenszenves öregasszony össze vissza beszél semmi nem jött be amit mondott miután reklamáltam a pénzemért letiltott...... feljelentés jár neki
2021. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!