Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szegedi Erika jósnőnél volt...

Szegedi Erika jósnőnél volt már valaki személyesen? Mennyire megbízható a hölgy? Mennyire jött be az, amit mondott?

Figyelt kérdés
Most megyek hozzá először és olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik már jósoltattak nála. :) Én azt olvastam, hogy nagyon tud, de azért szeretném mások véleményét is hallani.
2013. szept. 20. 12:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sziasztok nekem a barátnőm volt nála aki bankba dolgozik a férje nem magyar jártak hozzá mindketten addig csűrte csavarta még a barátnőmet szidta férjének hogy alkoholista... kibeszéli az ügyfeleit... mindenkit. ez aztán korrekt dolog megtudja az ügyfelek titkait és aztán szépen elmondja másoknak is.... Nem szabad elmenni ilyen jósokhoz de aztán neki tényleg rossz híre van!!! Azért költözött ki Domaszékre is de ott se szeretik mindenki kerüli nem köszönnek neki. a véleményüket is kifejtették
2021. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mára már nagyon megbántam, hogy hallgatva az ismerőseimre elmentem hozzá. Az első hozzá szólónak van igaza.
2023. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Voltam nála párszor mert az mondta tud segíteni, de ahányszor vissza mentem hozzá rosszabb lett körülöttem minden, legyen az állás anyagi helyzet, tanulás stb.
jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!