Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rövid az élet vonalam mit...

Rövid az élet vonalam mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 23:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Lófas­zt sem. Legfeljebb azt, hogy felesleges dolgokkal foglalkozol.
2013. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
Élvezd az életedet!
2013. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább a tudományos megfigyelések megállapításának hiszek, melyek szerint a vonal hosszának valójában nem sok köze van az évek számához.

(Ha kissé indulatosabban akarom megfogalmazni, akkor idézek egy klasszikust: "Ki az a szellemi titokzokni, aki ezt a bődületes baromságot komolyan veszi?")

2013. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
Semmit nem jelent. A dns-ed így alakított téged leginkább azt.
2013. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem, hogy nekem nincs is életvonal az egyik kezemen. Ezt onnan tudom, hogy egyszer valaki megfogta azt a kezemet, és felkiáltott, hogy nincs életvonalam.

Lehet, hogy egy amnéziás zombi vagyok?

2013. okt. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
kezdj el nagyon gyorsan bulizni mert barmikor sanyi lehet.
2013. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

nekem is az volt, de rájöttem a megoldásra.

egy éles késsel egészen a csuklómig meghosszabbítottam, így mikor teljesen összeforrt, most elmondhatom, h nekem a leghosszabb az életvonalam.

2013. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Hát öregem, ha nincs élet vonal a kezeden, gyorsan akaszd fel magad:D Hogy lehetsz ennyire gyökér mondd meg? Éld az életed, és szard már le, hogy a kezeden mi van. Hány olyan ember van, akinek még karja sincs, nem hogy élet vonal a kezén, de tudod mit, az az életszínvonal :D:D
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
A rövid életvonal,a rövid élet jele.DE!A tenyérvonalakat mindig összességében kell nézni,egy vonalat önmagában nem szabad értékelni!Tehát,ha rövid az életvonalad,de van hozzá jó sorsvonalad,vagy van Mars vonalad,vagy mindkettő,akkor már nem rövid életet jelent,hanem idegességet,nyugtalanságot.Az sem mindegy,hogy melyik kézben rövid,a passzív kézben,vagy az aktívban,vagy mindkét kézben.Mert a jobb és balkezességet is figyelembe kell venni.Aki kéz nélkül születik,mindenféle jóslat nélkül mondható,hogy sok jóra sajnos nem számíthat.Olyannal még nem találkoztam,akinek nem lett volna életvonala,de olyannal igen,akinek sorsvonala nem volt.Az azt jelenti,hogy határozottan irányítja sorsát,a többi vonalaiból kiderül,hogy jól,vagy rosszul.Jelentheti azt is hogy véletlenül csöppent a világba,nem megtervezett gyermek volt,s egyedül,mindenféle támasz nélkül tengeti életét a nagy világban.
2013. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: te tényleg ilyen hülye vagy, hogy így hiszel ezekben és így elmerülsz ezekben a $zarokbam?
2013. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!