Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rövid az élet vonalam mit...

Rövid az élet vonalam mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 23:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

>.Aki kéz nélkül születik,mindenféle jóslat nélkül mondható,hogy sok jóra sajnos nem számíthat.


Haha, ez igaz, kéz nélkül élni meglehetősen kényelmetlen. De ennek természetesen semmi köze sincs ahhoz, hogy nincs "életvonala". Attól még nem fog előbb meghalni, hogy nincs keze. Ha ostoba babonákról írsz is, legalább ennyi logika legyen benne...

2013. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%
Ha elolvasunk valamit,azt értelmezni is kéne.Senki nem írt olyat,hogy a kéz nélküli ember hosszú,vagy rövid életű.Figyelmedbe ajánlom Dr.Kosutány István orvos, Kézvonalak -Embersorsok Tudományos gyakorlati kéztan című tanulmányát,mely orvosok,tanítók,szülők,ábrázoló művészek és művelt laikusok számára íródott.Ha csak belekukkantasz is,már nem fogod babonának tartani,ezt garantálom.Aki ismeri a tenyérvonalak jelentését,az úgy tud belőle olvasni,mint a grafológus az írásmintából.
2013. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

>mint a grafológus az írásmintából.


A grafológia pont akkora kamu, mint a tenyérolvasás. Úgy tűnhet, hogy működik, de nincs mögötte más, mint torzítás, általánosítás és bebeszélés. Aki hinni akar benne, az úgy fogja látni, hogy működik. Aki pártatlan és logikusan gondolkodik, az látja, hogy nincs mögötte valószínűsíthető hatásmechanizmus.


>Ha csak belekukkantasz is,már nem fogod babonának tartani,ezt garantálom.


Nincs hozzáférésem per pillanat egy könyvhöz csak úgy, ha tudsz hozzá linket, küldd el. Én pedig garantálom azt, hogy ha el is olvasom, nem fog meggyőzni. Nem azért, mert egy hitetlen, fölhözragadt birka vagyok, hanem azért, mert elég jól ismerem, hogy hogy működnek az efféle "tudományok", és használom az agyamat.

De egy esélyt szívesen adok neki, már csak kíváncsiságból is.

2013. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Attól mert egy orvos írta a könyvet, nem kell hasra esni. Hallottunk már olyat is,hogy orvos levágatta a lábát valakinek, mert náthás volt.
2013. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudok linket küldeni.Aki debreceni,az a Benedek Elek könyvtárban megtalálja,esetleg más könyvtárakban is megvan talán.Nekem fénymásolt könyvem van,egykori munkatársamnak volt meg ez a könyv,arról való a másolat. Még soha nem láttam ezt a könyvet könyves boltban,pedig volt,hogy kerestem.A volt munkatársam kb. 20 évvel ezelőtt vette.Internetes antikváriumban viszont láttam.Írd be a keresőbe,vagy próbálkozz könyvtárakban.Ha hozzájutsz és belenézel,nem fogsz csalódni.Valós emberek fénymásolt tenyérlenyomatai tucatjai is található a könyvben,a bemutatott részek pontról-pontra való megjelölésével és beszámozásával,életútjuk,betegségük,természetes,vagy erőszakos haláluk,vagy éppen,karrierjük bemutatásával.Hogy egyet kiragadjak a sok közül, pl. egy homoszexuális srác egyenes sorsvonala helyett,akasztófa alakú sorsvonal látható az egyik tenyerében!És ezt a srácot gyilkosság-szerelem féltésből- miatt akasztás általi halálra ítélték és kivégezték.Ennek a srácnak a Vénusz dombja olyan dagadt,mint a kelt tészta.(a Vénusz domb többek közt jelenti a szexualitást,hát ez túltengett neki)Azonban nagyon vigyázni kell az ilyen könyvekkel,mert sok szemétre való van a piacon!!!!Ráadásul jó drágáért!Aki nem konyít hozzá,sajnos képtelen megállapítani,melyik hiteles.Nekem szerencsém volt,mert egyből jó került a kezembe. Dr.Kosutány könyve kiváló,ennél jobbat nem ismerek,pedig nézegettem jó párat.A többi azért nem jó,mert hiányosan vannak leírva bennük az ismeretek,s mivel a vonalakat nem egyet-egyet kiragadva kel értékelni,hanem együtt,ezért az ilyen könyvek félrevezetőek,haszontalanok,s csak a zsebünkből húzzák ki a pénzt.Úgy,ahogyan a sok áll jós (tévés,vagy nem tévés),húzza ki a pénzt a zsebből.
2013. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi böszmeséget, nehogy már ez alapján döntsétek el az életeteket, az utolsónak üzenném, hogy az ilyen hülyeségek terjesztése veszélyes is lehet, lehet vevő lesz rá egy két hiszékenyebb ember és ha rövid az életvonala tönkreteszi miatta az életét (nem tanul tovább, nem dolgozik, nem lesznek céljai) szóval a hülyeségek terjesztésével le lehetne állni....
2013. okt. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A nővéremnek mindkét tenyerében rövid volt az életvonala,s a sorsvonala sajnos nem javította fel,mert a Szaturnusz dombra felfutó sorsvonalának ezen vége csupa komma vonalból állt.Sajnos meghalt,mielőtt betöltötte volna 50.évét,s a halál időpontját is ki lehetett olvasni a tenyérvonalából,s a betegséget is konkrétan,ami elvitte.Lehet benne nem hinni,de ez van.
2013. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#17: ez tipikus példája a megerősítési torzításnak. Előtted egy példa, ahol helyesnek tűnt a jóslás, és ez neked bizonyítja is, hogy működik. Ez nem így megy.

Az ilyen témákban mindig csak azokat az eseteket emlegetik, amik "bejöttek", de arról senki nem beszél, amik nem. És ez az elfogultak számára megerősíti a jelenség valódiságát.


Mi indokolja, hogy nem véletlen volt? Semmi.


Ez persze csak az egyik hiba, de talán a legfontosabb.

2013. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Mivel a jelen korig nincs felfedezve az összes tenyérvonal jelentése,kétségtelen,hogy bizonyos hibaszázalékkal kell számolni.Ám a végkifejleten ez nem sokat változtat.A hibát a tenyérvonal jelentésének nem el nem találására értem,hanem a jelentésének finomítására,árnyalati eltérésére értem.
2013. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%
Ezo mániás asszonyok biztos vevők lesznek a hülyeségeidre. Felfutok inkább a szaturnusz dombra és kínomban ordítok egyet. Itt is ugyan az a hatás(pontos neve nem jut eszembe) érvényesül mint a jóslásnál, nagy általánosságokról beszélnek a tenyérjósok, van ami bejön, a többit bebeszélik maguknak az emberek, épp ezért veszélyes a hiszékeny emberekre nézve. Az, hogy millióból egy bejött(vagy csak hazudtad) nem jelent semmit. Mindenki saját maga formálja az életét, nincs előre megírva sehova, se tenyérbe, se sehova!
2013. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!