Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rövid az élet vonalam mit...

Rövid az élet vonalam mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 23:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ha egy általánosságban beszélő tenyérelemzőt-de szívesebben írom azt hogy- csalót meghallgatsz és fizetsz neki,akkor te is legalább annyira hibás vagy mint a csaló,mert vevő vagy a halandzsára.Olyanhoz érdemes menni,aki az elemzést a múlttal kezdi,hiszen a tenyérvonalak nem csak a jövőt,de a jelent és a múltat is jelöli.Minden ami történik velünk,vonal formájában rávetődik a tenyerünkre.Minden ember életében van 1-2 olyan momentum,ami kizárólag egyes-egyedül csakis rá vonatkozik,másra nem illik.Ha ezeket az elemző meg tudja mondani a múltadból KONKRÉTAN teljesen ismeretlenül(és közös ismerősötök sincs),ezzel igazolja tudását.

Az árnyalati eltérést/tévedést úgy értettem,hogy pl. megesett,hogy önmagamnak azt láttam,hogy nem érdemes megpályázni egy állást,mert már az elején rossz szándékú nő miatt nem fog sikerülni,valamint,a sikertelenség elkerülhetetlen.Családtagom unszolására mégis megpályáztam,bejutottam,ám 6 hónap múlva egy nő miatt kivágtak és ez elkerülhetetlen volt,nem lehetett kivédeni,olyan volt a körülmény.Tehát a jóslat bejött,de nem azonnal,hanem 6 hónapra rá.Ez volt az,,árnyalat".

A sorsunkat nem mi irányítjuk teljes egészében,a sorsunkkal születünk.Már az is meghatározza a sorsunkat,hogy milyen földrészre,milyen családba s milyen fizikai és szellemi kondícióval születünk. Stb. Számtalan,rajtunk kívülálló okok,sőt emberek is irányítják sorsunkat. Pl.aki szellemi fogyatékosan születik,hogyan irányítja a sorsát?Vagy lelép a járdáról,ő a vétlen és elgázolják?Vagy néhány ember úgy dönt,hogy háborút robbant ki és belevezényel a halálba?Most a napokban olvastam,hogy a 2 éves gyermeket megerőszakolták és meg halt.Leszögezhetjük,hogy csak akkor tudod irányítani a sorsodat,ha ,,zöld"utad van.S ezt a zöld utat születésünkkor kapjuk,vagy nem kapjuk,Tehát előre elrendeltetett.

Vannak megfejtésre váró titkok,csodák;a Világ,a piramis keletkezésének titka, stb.A kézvonalak titka is egy csoda.

2013. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Holnap küldök egy képet a tenyeremről és ha a múltamból eltalálsz minimum 5-10 dolgot akkor hiszek neked. Persze nem úgy, hogy felsorolsz 100 olyan dolgot, hogy fiú vagy, meghalt nagymamád nemrég meg ilyenek, mert úgy nekem is megy.
2013. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
meghalt,egybe akartam írni
2013. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Arra miért nem reagálsz amit írtam? Amikor a bizonyításra kerül a sor meghátrálsz mint minden ezo guru általában?
2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem állítottam magamról,hogy kézelemzést vállalok. Ráadásul nem is húsvér,hanem lenyomat,ami jó,vagy nem jó.Akit érdekel,talál megfelelő szakirodalmat.
2013. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Egy nagy felbontású, jó minőségű képen máshogy látod a vonalakat mint élőbe? Na mindegy, ne vállald, úgyse számítottam másra.
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Drága embertársam!Lehülyéztél,most meg kéréssel állsz elő?
2013. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hol hülyéztelek le? Kifogás? De figy, nem kell, úgyse gondoltam egy pillanatig se, hogy be fogod bizonyítani, szóval nem volt meglepetés.
2013. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem te pattogtál azzal,hogy hülye vagyok,mert ilyesmivel foglakozom,ám most meg már kéred tőlem a kézelemzést. Nem sértődtem meg.Csak fura ez a pálfordulat.

Egyébként amikor tanultam a kézelemzést és már biztonsággal tudtam olvasni a jeleket,rengeteg embernek jósoltam,hogy ezzel a szóhasználattal éljek.Ellenszolgáltatás nélkül,kedvtelésből.Amikor jót tudtam mondani együtt örültem a jósoltatóval.A mikor rosszat,lehangolt.Aztán amikor a nővérem rákos beteg lett,s láttam tenyerében a halált,s a telefonban kérdezte,hogy meg fog-e gyógyulni,de az igazat mondjam,hát azt hittem én is meghalok,hazudtam neki,és érezte,hogy hazudok.Innentől én kizárólag csak magamnak jósolok,titokban még a fiam tenyerét nézem.

2013. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez, Kedves Kérdező csak annyit jelent, hogy kicsi a tenyered....
2013. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!