Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A kislányomnak aki 7 éves...

A kislányomnak aki 7 éves nagyon rövid életvonala van. Mit jelent a rövid életvonal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 10:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

Hát, sztem,aki itt fujjog,meg hülyeségeket ír, az elmehet a fenébe és nem kell ideírkálni,mert a hülyeségetekre senki nem kíváncsi.

Sztem sem kell viszont megijedni egy rövid életvonal miatt. Nem hiszem én sem, hogy ez határozná meg a kicsi élethosszát. De utánanéztem a dolognak és ezt találtam : " Bár az életvonal hosszából sokan következtetnek a várható élettartamra, a hosszú életvonal mégsem jelent hosszú életet is. Az életvonal hossza inkább az illető szívósságáról, egészségi állapotáról árulkodhat."

2013. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nos,azoknak akik komolyan vették a kérdésemet és nem rosszindúlattal álltak hozzám,köszönöm,hogy válaszoltak.A többiek,akiknek nem megy a szövegértés (sem)és különösen a koporsósnak pedig üzenem,hogy emberségből 1-es és minden jót kívánok!

A gyerek keze persze,hogy kicsi,hisz 7 éves!Nyilván a tenyere méretéhez viszonyítottam,és alig ér a vonala a hüvelyk ujjáig,nemhogy majdnem a csuklóig,kb 1 cm hosszú.Számítottam a trollkodókra,tudtam,hogy savazni fognak,ezért nem érdekel,csak bosszant,hogy az ilyen alakok miért írnak minden témához.Biztos vagyok benne,hogy nincsen gyerekük,akiért aggódnak,aki mindennél többet jelent a világon,akinek az elvesztésének a gondolatába is beleőrülnek.Azt javasom ne is legyen,ilyen hozzá állással,amit felém,ebben a kérdésben tanusítottak.

2013. nov. 9. 09:54
 13/22 A kérdező kommentje:
Ami még eszembe jutott: a másik gyerkőcnél pici korában is olyan volt mint most,határozott,erős,hosszú,majdnem teljesen végig érő.Ez bizonytalanított el.
2013. nov. 9. 10:04
 14/22 horex ***** válasza:
87%

Vén kecskével nagyon egyetértek

Tele a net nem öregekkel, sőőőt, akik ezekben a baromságokban hisznek, jósnőt keresnek kártyát vetettnek stb.

A Föld meg lapos

Elszabaduld a baromság 1990-óta

2013. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
43%

Itt utána tudsz nézni a tenyérvonalaknak: [link]


Nem kell aggódnod! Ez az oldal megbízható! ;)

Mellesleg, nem tudom megérteni, hogy ez miért olyan hihetetlen dolog egyeseknek. Hisz az arc is, olyan tulajdonságokat tükröz, amelyek a személyiségünkben jelen vannak. Ugyanez a helyzet a tenyerünkkel is.

2013. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Siloah válasza:
30%

Kedves Anyuka!(gondolom, mert a nők többsége foglalkozik tenyérjóslással). Az ember valóban fél és retteg, hogy korán meg fog halni, ill. aggódik a gyerekéért. Velem is így volt, amíg meg nem ismertem Jézus Krisztust. Azóta a haláltól való félelem eltünt az életemből, a gyerekeimért való aggódás pedig csak annyira van jelen, amennyire egy egészséges gondolkodásmód engedi.

A jóslás nem Istentől van és nem azonos a prófétálással.

Ez egy testet lelket megkötöző gonosz erő, amivel jobb nem foglalkozni.Ha tudni akarod mi lesz a jövőben, akkor kezd el olvasni a Bibliát. Ezt nem könnyű elkezdeni, de a kitartásnak mindig megvan a gyümölcse. A kislányodnak hosszú, boldog életet kívánok. És természetesen nektek, a szülőknek is.

2013. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok benne,hogy nincsen gyerekük,akiért aggódnak,aki mindennél többet jelent a világon,akinek az elvesztésének a gondolatába is beleőrülnek."


Kedves Anyuka!


Remélem tisztában van vele, hogy a világtörténelemben talán még sosem adatott meg annyi gyereknek (akár arányukat, akár létszámukat tekintve), hogy megérje a felnőttkort.

És ez nem azért történt, meg a régi gyerekeknek rövid volt az életvonala. Hanem mert régen olyan betegségek voltak, amik secperc alatt elvittek egy újszülöttet is akár. Az ő szüleiknek volt miért aggódni. Természetesen ők is hittek sok babonában, boszorkányságban, mert a valódi veszélyek amikkel az élet megkínál minket, sosem elegendőek, ráadásul nem is értették, hogy mi a valódi oka a rengeteg szenvedésnek, ami éri őket. Így minden látszatmagyarázatot elfogadtak.

Önnek viszont a 21. század elején egész egyszerűen nincs kifogása, ha az életvonal rövidsége miatt félti a gyerekét.

2013. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
Az ember MINDENTŐL félti és óvja a gyerekét! Legyen az pestis, vagy egy kis megfázás. Mit kell itt osztani vkit,mert félti a gyermekét,és neadjisten, feltesz egy kérdést,ami talán kicsit eltúlzott? Kinek fáj ez??? Addig örüljünk,míg ilyen gondoskodó anyákkal találkozunk, nem pedig olyanokkal,akik letojják a gyerekük egészségét. Am. meg ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel. Ha nem tetszik,akkor ne szóljál hozzá,ennyi. Ha okosat nem tudsz mondani,inkább ne mondj semmit! Anyuka,ne aggódj, csak vigyázz rá legjobb tudásod szerint :))
2013. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Ha okosat nem tudsz mondani,inkább ne mondj semmit"


Annál okosabbat, hogy a gyermek valódi veszélyektől való megóvására tessék koncentrálni, nem lehet mondani. A gyermek túlóvása, túlféltése, irracionális félelmek beleplántálása is rossz gyermeknevelési stratégia.

2013. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Értem én,hogy gáz,ha vki túl óvatos,de ő csak feltett egy egészen egyszerű kérdést,ami foglalkoztatja. A választ kéri a kérdésére, nem pedig a reakciókat arra.
2013. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!