Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthet a három lap...

Mit jelenthet a három lap közti összefüggés? (cigánykártya)

Figyelt kérdés

A kérdező azt szerette volna megtudni mi lesz volt férje sorsa. Válaszul a lapok: halál,betegség,özvegy férfi

előre köszi a választ



2014. aug. 11. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert josolsz ha ossze olvasni nem tudod???

Bkztos hogy jol raktad ki a kartyakat??sztem ahoz sem.ertesz!!! Nrm bantasbol irok,nem meg bantank akarlak!!! De az josoljon aki erti is.... hiszen kimondott szonak ereje van!!! Az igazi josok nem tanulkak hanem vele szuletek!!!

Igy konnyu josolni az ertelmezo utasitast kovetem,utanna jovok a gyakotira mit jelenthet ez???nahh ilyen josolbol van eleg a tv ben is :)

2014. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> halál,betegség,özvegy férfi


Ebből a 3 fogalomból egy értelmes történetet nem kunszt összerakni: nő meghal, férfi belebetegszik, hogy özvegy lett. Paff.


Ugyanakkor a jóslást elítélem, mert a buta embereket teszi még butábbá, a jósok pedig ezt használják ki pofátlan módon, hogy pénzt szerezzenek, tisztességes munka helyett.

2014. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első-kösz a semmit, ki mondta hogy jós vagyok vagy h pénzért csinálom? lehet nem értek hozzá, és? ne szoktam másoknak csinálni. magamnak se, csak kiváncsi voltam hogy miért mindig ilyen lapok jönnek ki erre a kérdésre. második-nem hiszem hogy az özvegy férfi feltétlenül özvegy férfit kell hogy jelentsen. mindegy azért kösz
2014. aug. 12. 02:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ehhez azért azt is tudni kellene, hogy a kérdező milyen viszonyban van a volt férjével


ha rosszban vannak, akkor valószínűleg a közöttük lévő teljesen elszigetelt kapcsolat ami amúgy is halálra van ítélve, még belterjesebb és távolibbá válik


jelentheti azt is, hogy lelkileg belefordult az illető, valami elhalt benne és ezt a volt férjhez lehet kapcsolni;


ha valóban konkrét haláleset lenne, ahhoz tudnom kellene a környező lapokat is, de mindenképp egy kis háttértörténetet is a kérdezőről és a volt férjéről


ui.: a kártya soha nem hazudik

2014. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utóbbi: köszönöm a válaszod.

A házasság köztük hosszú volt de soha nem volt jó. a férj ragaszkodik a nőhöz de semmi tiszteletet vagy szeretetet nem mutat és borzasztóan bánik vele. csak a pénz miatt és a nő gondoskodása miatt akar továbbra is vele maradni és erőszakkal mindent meg is tesz. persze a nő szeretne új életet kezdeni valakivel de a férfi nem hagy semmit. terorrba tartsa, fenyegeti stb

2014. aug. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!