Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Léteznek őrangyalok?

Léteznek őrangyalok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez miert joslas? Szerintem nem. Masok szerint meg igen.
2014. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

Léteznek.

A laikusok, ezt úgy fogják fel, hogy akkor épp szerencséd volt.

DE NEM!

Annyiszor de annyiszor volt már hogy valami fura vagy lehetetlen vagy még annál is rosszabb helyzetben voltam, aztán ha tényleg volt tétje a dolognak (kb. az életem) akkor ott volt az őrangyalom.

2014. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Fura. A sok éhező rossz sorsú emberkének vajon hol van az "őrangyala"? Hol van mikor például elüti egy autó és szörnyet hal, vagy mikor elrabolják? Vagy minden különösebb ok ellenére rosszra fordul a sorsa? Szabadságon van az "őrangyala"? Vagy épp olyan kedvét járja hogy most nem segít? :) Vagy valaki születésekor random kap egyet és annyi? Ha engem kérdezel nem léteznek őrangyalok ha léteznek is akkor nem a világunkban!
2014. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok vallásos ember, kevés dologban hiszek, de az őrangyalokban nem tudom miért de nagyon hiszek. Talán mert életem során pár alkalommal elhangzott a számból az a mondat, hogy

" azt hiszem az őrangyalom ma sokat dolgozhatott miattam"

2014. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Vajon hány őrangyal fér el egy tű fokán?
2014. okt. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Igazából nem lehet kijelenteni azt sem, hogy vannak és azt sem hogy nincsenek. Sajnos a tudomány még nem jutott el odáig, hogy bizonyítani tudják létezésüket, de cáfolni sem tudják. Szerintem ezt akkor fogjuk megtudni, ha sikerül megtalálni azt a dimenziót, ahol ezek élnek. De igazából ezt sem lehet kijelenteni mivel semmi jel nem utal arra, hogy létezik ez a dimenzió vagy sem. Én azt mondanám, hogy ez inkább hit kérdése. Itt igazból a tudatodban kell eldöntened, hogy léteznek vagy sem. Ha úgy döntesz, hogy léteznek, akkor a szerencsés helyzeteket valószínűleg nekik fogod megköszönni. Ha pedig nem fogadod be ezt az elméletet, hogy léteznek, akkor valószínűleg a puszta szerencsének fogod köszönni a szerencsés helyzeteket. De pl. az is lehet, hogy van egy harmadik lehetőség is. Sőt... Végtelen mennyiségű lehetőség van. Az is előfordulhat, hogy egy számítógépben vagyunk és valaki más irányít minket. Mivel jelenleg nincs a kezünkben az a megfelelő tudás, hogy meg tudjunk ilyen kérdéseket válaszolni. De aztán lehet pár év vagy évtized múlva már tulajdonunkban lesznek ezek a tudások... Én ezért szoktam mondani, hogy nem szabad semmiben sem hinni, de higgyünk minden lehetőségben. Legegyszerűbb példának itt vannak a szellemek. Ne higgyünk létezésükben mert nem biztos, hogy léteznek, de ugyan ezért higgyünk is bennük. Még nem haltunk meg, hogy tudjuk szellemek leszünk vagy újjászületünk, vagy mondjuk a mennybe kerülünk. Most jó sok embert összezavarhattam, és jópáran azt fogják mondani, hogy ez mind hülyeség, de ha logikusan gondolkoznak, akkor rájönnek, hogy minden verzió lehetséges.
2014. okt. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2014. okt. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Kérdez és #4-es: a régiek tudták még, az őrangyal - aminek a neve genius- az a LEHETŐSÉG, akihez felnőhetek. Tehát a géniusz az - azaz magyarul zseni-, aki felnő az őrangyalához. Tehát van, mint lehetőség, mint potencialitás. (pl. Bach, Goethe - felnőttek az őrangyalukhoz az ihlet révén ihletett műveket adtak nekünk, ez számunkra is így látható. Az ihlet szó a görögben:Istentől áthatott)

Óriási tudás ez, ahhoz hogy az ember tudati fejlődést akarjon és tudjon elérni! Az hogy "nincsisten-nincsangyal-hol van az éhezőknél" pedig egy hatalmas bilincs, amit egy bizonyos kor után már le sem tud vetkőzni. Egy leállás és ezért egyben- mert a tudat mindig mozgásban van!-, egy magától való lesüllyedés. (Marad, hogy ezt most jól pontozzák lefele, és mániákusan hajtogatják, hogy a "tudósok bebizonyították" stb.stb)


A költők tudnak erről az ihlet révén. József Attila:

Én mondom: Még nem nagy az ember.

De képzeli, hát szertelen.

Kisérje két szülője szemmel:

a szellem és a szerelem!

2014. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, az enyém például itt ül mellettem. :-)

Már több, mint 10 éve ő az én őrangyalom.

2014. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Őrangyalok nincsenek,mert ha lennének,akkor soha, senkinek nem szabadna,hogy bármi baja legyen.

Úgy gondolom,van egyfajta ,,szelekció"ami szerint már születésünkkor eldől,mivé lesz sorsunk.

Születésünkkor meghatározó,hogy milyen szellemi,fizikai,érzelmi kondícióval születünk,hogy milyen földrészre,családba,születünk,és így tovább.....

2014. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!