Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen pozitív tapasztalatod...

Milyen pozitív tapasztalatod van az EZO TV-ről?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem fogható és ez igen pozitív!
2015. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én évekkel ezelőtt láttam egy adást, amikor éppen játszottam a gépen, de én aki kertv-t elvből nem nézek tényleg érdekelt hogy ilyen valóban létezik. ÉS IGEN, létezik. A sok tespedtagyú meg 500 forint/percért telefonálgat, ahol a joviális külsejű ozirisz és egy másik félkegyelmű küldözgette a 10 milliószoros gyógyító meg pénzenergiát boldog boldogtalannak.


Kedvencem a műsorvezető csaj volt, azzal a tettetett értetlenségével, néztem azt sem az eszéért vették fel a tv-hez.


Az hogy a hajam égnek állt az nem kifejezés, a szilikonimplantátumok majd kiugrottak a melleimből azt a műsort látva. Olyan komplex agyradír az a műsor, hogy aki erre pénzt ad ki, hát az meg is érdemli hogy lehúzzák.

2015. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a készítők és a "jósok" biztos jól megszedik magukat azon a sok szerencsétlen nyugdíjason (egy adást nézz csak meg, 90%-ban 50 év felett telefonálnak), akik 500/percért telefonálnak be és végül nem sok pénzük, vagy hatalmas szerencséjük lesz, csak egy jó nagy telefonszámlájuk. Biztos vannak valódi jósok, de azok tuti nem azok, akik a tv-ben jó pénzért mondják a süket szövegeiket és állandóan valami nagyon különlegessel kecsegtetnek, valami kihagyhatatlan alkalommal, mert csak most van ez a bolygóegyütállás, vagy ő csak most van ott segíteni (akkor is, ha 2 adás múlva megint ő virít a képernyőn) stb.
2015. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Azon csodálkozok, hogy vannak akik nèzik. Jómagam èvek óta nem tvzek.

A valódi tudáshoz messziről sincs semmi köze, mert igyekszik minnèl inkább az egóval való azonosulásra ösztönözni a nèzőket. Hipnózis, de gyenge cèlközönsègnek van kitalálva.

2017. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
50 ezeré megmondom
2021. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
Anno sms-ben kommunikáltunk bejött.
2022. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pozitív tapasztalatom az, hogy hagyja a TV-t kikapcsolni, vagy átkapcsolni másik csatornára.
2022. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!