Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha rövid az életvonalam hamar...

Ha rövid az életvonalam hamar meghalok?

Figyelt kérdés
Lègyszi olyanok irjatok leginkább akinek rövid v aki ismer olyat akinek rövid de mègis idősebb már vagy rövid es tenyleg hamar meghalt

#halál #rövid #életvonal #twnyèrjóslás
2015. febr. 8. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2015. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
H-h mi köze?? Tök egyèrtelmű a kèrdèsem..nekem azt mondták rövid az èletvonalam max 40-50 èvet èlek...jo lenne ha valaki ezt megcáfolná, olyan
2015. febr. 8. 10:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyan akinek szintèn rövid de mar idősebb vagy ismer ilyen embert
2015. febr. 8. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen!!!

Ha vonat elé ugrasz. :)

2015. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokáig azt sem tudtam, hogy mi ez az életvonal, de a nagymamám testvére szokott vele poénkodni régebben.


Neki mind a két kezén rövid az életvonala, valami nagyeszű nőszemély neki is mondott fiatal korában valami hasonló bölcsességet, mint neked valaki.


A fölött az életkor felett, amit kb. jósolt neki, még szült egy második gyereket 42 évesen. 90 éves koráig járt uszodába meg nyugdíjas tornára, a mai napig kifejezetten jól van a korához képest szellemileg és fizikailag is.


Tavaly októberben töltötte be a 93. életévét.

2015. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Hülyeség tenyérből jósolni élethosszat. A sorsunk, az élethosszunk a DNS-ünbe van megírva, nem a tenyerünkben.
2015. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5/6 os ez elèg megnyugtató,èn nem nagyon szoktam hinni az ilyesmikbe de azert elgondolkoztatott...nem lenne jo ha tudnank a jövőnket.
2015. febr. 8. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem olyan hosszú, hogy elér Bécsig.
2015. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Én sajnos így jártam. Nem hittem az életvonalban, de a múlt héten meghaltam. Engem meggyőzött.
2015. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Szegény, úgy sajnálom:(


Ha ezt tudom, ott lettem volna a temetéseden.

Utólag elfogadsz egy gyönyörű krizantémt?


[link]

2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!